2. >

Ужгородський гандбольний клуб «Карпати» вдруге переграв «Дніпрянку»

Спорт 210

ГК "Карпати" виборов перемогу і в другому матчі 8-го туру Чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги.

В цьому матчі  ужгородки впевненіше діяли вже перших хвилин гри, краще реалізовували свої моменти та самовіддано працювали в захисті. Вже в першій десятихвилинці було зрозуміло, що «Карпати» налаштовані рішуче на перемогу.

Ужгородки Кот, Мелекесцева та Компанієць щоразу «розривали» захист херсонок, а швидкі контратаки від Цубини та Каганець змушували голкіпера «Дніпрянки» щоразу виймати м’яч із сітки воріт. На 12-ій хвилині матчу відрив становив 6 м'ячів.

Взявши однохвилинну перерву Михайло Мілославський зміг підібрати правильні слова і його підопічні активізувались в атаці, тому кінцівку першого матчу вони зіграли краще, але ближче ніж на відстань трьох голів наблизитись не змогли. Перший тайм завершився із рахунком 13:16.

В другому таймі «Карпати» повністю контролювали гру, хоча наприкінці матчу таки з’явилась інтрига, коли «Дніпрянка» почали більше тиснути на ужгородок і активно іти вперед. Проте, на загальний результат гри це не вплинуло. У підсумку – 25:29 на користь «Карпат».

Після двох матчів утру «Карпати» продовжують очолювати турнірну таблицю.