Тайсон Ф’юрі, відомий у боксерському світі як “Циганський король”, висловив незгоду з рішенням суддів про його поразку в бою з Олександром Усиком за титул абсолютного чемпіона світу у суперважкій вазі.

Ф’юрі стверджує, що він контролював більшість раундів і заслуговує на перемогу, незважаючи на офіційне рішення. Він також зазначив, що ситуація в Україні могла вплинути на суддівське рішення, пише ТСН.
Британець підкреслив, що в контракті передбачено реванш, який запланований на жовтень поточного року.
“Я переконаний у своїй перемозі, хоча Усик і виграв декілька раундів. Але я був кращим у більшості з них. Враховуючи військові дії в Україні, судді вирішили на користь Усика. Ми з нетерпінням чекаємо реваншу в жовтні… Я вірю, що виграв цей бій. Тепер ми відпочинемо з сім’ями, а потім знову зустрінемося на рингу”, – цитує Ф’юрі видання The Telegraph.
Олександр Усик став першим боксером XXI століття, хто здобув звання абсолютного чемпіона світу у суперважкій вазі.
До Усика останнім абсолютним чемпіоном у цій ваговій категорії був Леннокс Льюїс, який отримав цей титул у 1999 році, перемігши Евандера Холіфілда. Усик став першим боксером, який об’єднав чотири головні титули у суперважкій вазі після того, як пояс WBO було визнано рівноцінним у 2007 році.
На даний момент 37-річний Усик має 22 перемоги (14 з них – нокаутом) у 22 боях, з яких шість – у суперважкій вазі. Раніше він став абсолютним чемпіоном світу у вазі до 90,7 кг, завоювавши всі чотири престижні титули.
Для 35-річного Ф’юрі поразка від Усика стала першою у його професійній кар’єрі. В його активі 34 перемоги (24 – нокаутом) і одна нічия.
Читайте також: Володимир Кличко дав коментар що до бою: це абсолютно історичний момент за 25 років
Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!
Читайте також:
- Скільки коштуватимуть 100 доларів в Україні до 25 травня: банкір дав неочікуваний прогноз
- Одна доза - 5 тисяч гривень, а потрібні дві: українців зобов’яжуть вакцинуватися від нового вірусу
- Сахарський пил, "жовтий дощ" й аномалія в горах: що "розпилювали" над Закарпаттям?
- Маєте газовий котел — заплатите понад 100 тисяч гривень державі: українцям пригрозили космічними штрафами

Закарпаття: Від 3 до 10 тисяч гривень на день наро...
На Закарпатті, зокрема в Мукачеві, запро...
23.04.2025 00:36 28467 0 Суспільство

Від Чорнобиля до сьогодення: Україна готується до ...
Україна стала однією з перших країн, яка...
27.04.2025 00:52 63670 0 Суспільство

Мобілізація дістане кожного: в Україні створюють "...
Мобілізація в Україні розширює звичний ф...
28.04.2025 21:36 531098 0 Суспільство

Штрафи за газ: як уникнути 140 000 грн покарання
Українці можуть отримати значні штрафи з...
05.05.2025 01:22 50529 0 Суспільство

Кремль про 30-денне перемир’я: підтримка з «нюанса...
Росія заявила, що «підтримує» ідею 30-де...
10.05.2025 00:44 67610 0 Влада

Невже це закарпатець?: закарпатка впізнала брата н...
Кадри знущань над військовим поширили у ...
14.05.2025 20:46 26805 0 Суспільство