2. >
У Мукачево реконструюють дитячо-юнацьку спортивну школу

У результаті замість одного басейну у місті над Латорицею запрацюють два.

19.02.2019 76 Спорт

Юні футболісти достойно представили Виноградівщину на міжнародному турнірі в Румунії / ФОТО

За 500 кілометрів від Закарпаття пройшли змагання серед юних футболістів з Хорватії, Молдови, Угорщини, Румунії та України.

19.02.2019 551 Спорт Ексклюзив

Юні закарпатські футболісти вдало виступили на «VardaCup» в Угорщині

У суботу, 16 лютого в угорському місті Кішварда «VardaCup»відбувся традиційний турнір з футболу серед команд юних футболістів 2008 р.н.

18.02.2019 80 Спорт

На Закарпатті провели чемпіонат Європи з "катання на лаворах"

Жартівливі змагання провели на Свалявщині.

17.02.2019 73 Спорт

У Зимовому Кубку Берегівщини лідирують ФК “Запсонь” та ФК “Яноші”

17 лютого відбулися поєдинки третього туру Зимового Кубку Берегівського району. У підгрупах продовжують лідирувати команди Запсоні та Яноші.

17.02.2019 114 Спорт Ексклюзив

Закарпатський фехтувальник на візку виборов дві медалі на світовій першості в Об'єднаних Арабських Еміратах (ФОТО)

В Об'єднаних Арабських Еміратах у м. Шаржа тривав Чемпіонат світу серед юнаків до 23 років із фехтування на візках.

17.02.2019 189 Спорт

"Минайці" поступилися ФК "Калуш" у поєдинку на Кубок міського голови Івано-Франківська (ВІДЕО)

Назвати матч програшним для «Минаю» – доволі складно. Моментів у закарпатців вистачало. Проте якщо «Калуш» із своєю реалізацією справився на 100%, то «Минай» – ні.