1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Угорський Ротарі клуб «Дебрецен» підтримує переселенців з України (ВІДЕО)

163
Без кордонів Угорщина

Клуб передав приладдя, яке полегшить навчання дітей із сімей вимушено переміщених осіб з України.

Угорський Ротарі клуб «Дебрецен» підтримує переселенців з України (ВІДЕО)

Ротарі клуб в м. Дебрецен передав кольоровий принтер та приладдя до нього представництву Фонду служби Доркас у місті Дебрецен, яке наразі піклується 40 сім’ями ВПО з України. Своєю підтримкою Ротарі клуб «Дебрецен» намагається полегшити навчання дітей з цих сімей.

"Ідеться в першу чергу про навчання дітей. Я, як батько двох дітей, можу вам сказати, що важливішого ніж догляд за дітьми немає нічого, і тут немає значення звідки вони, якою мовою вони розмовляють - є той факт, що вони в біді. Місією Ротарі клубу є допомагати тим, хто потрапив у скрутне становище. Нашому клубу наразі виповнилося 30 років", - розповів голова Ротарі клуб «Дебрецен», Мігай Дуффек.

Детальніше дивіться у сюжеті від ТВ21 Унгвар:

Варто відзначити, що Угорщина була однією із перших країн, які від початку війни стабільно відправляють в Україну гуманітарні вантажі. Також країна приймала українців, які були вимушені тікати від війни в Україні. 

Після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті, так і влаштувавши навчання для діток з України. І не просто дати дітям можливість продовжити навчання, а на рідній українській мові.

Варто відзначити, що активісти Благодійного фонду Служби Доркас відкрили центр приймання переселенців з України на 200 місць в Дебрецені.  

Що цікаво, угорська та українська броварні виготовили пиво лімітованої серії, частину коштів від продажу якої планували віддати  у фонд, який займається лікуванням поранених військових.

Значна допомога із боку Угорського уряду відчутна й у роботі гімназій на Закарпатті. Зокрема, Уряд Угорщини продовжує допомагати Берегівському ліцею ім. Габора Бетлена. Тут з  перших днів війни приймають вимушених переселенців. 

Читайте також: Виноградівщина: Пожертви жителів Угорщини та Німеччини привезли у Пийтерфолвівську громаду /ВІДЕО

Нагадаємо, Угорщина відремонтує гуртожитки для переселенців та добудує сміттєпереробний завод на Закарпатті /ВІДЕО.

Також варто додати, що недавно чергову партію допомоги від угорського міста Чепел доправили в Берегово.

Ще варто зазначити, що президентка Угорщини Каталін Новак виступила на благодійному телемарафоні «Врятуй Україну – #StopWar».

Читайте також: Мальтійська служба допомоги доставила на Закарпаття ліжка для переселенців (ВІДЕО)

А також варто додати, що на Закарпаття приїжджали медики з Угорщини.

Нагадаємо, раніше ми писали, що родини двох полеглих захисників з Мукачева отримали підтримку від Угорщини.

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber