1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Чи можуть 17-річні українці за кордоном оновити дані через "Резерв+": пояснення Міноборони

271

17-річні українці, які проживають за кордоном, мають зареєструватися на військовому обліку та оновити свою інформацію. Для цього вони повинні звернутися до дипломатичних представництв.

Чи можуть 17-річні українці за кордоном оновити дані через "Резерв+": пояснення Міноборони

Як повідомляє Oboz.ua

Оновлення даних через додаток Резерв+ для них недоступне.

Цю інформацію повідомив представник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін під час телемарафону у понеділок, 10 червня. 17-річним хлопцям необхідно особисто відвідати дипломатичну установу, представити свої документи та зареєструватися на військовому обліку.

Потім цю інформацію передадуть до ТЦК та СП в Україні.

“Це важливо, оскільки це зменшує навантаження на ТЦК людьми, які могли б приїхати в Україну. Вони можуть це зробити за кордоном і продовжити своє навчання, щоб у майбутньому використовувати свої знання на користь України”, - він підкреслив.

Нагадаємо, що згідно зі статтею 14 Закону “Про військовий обов’язок та військову службу” всі чоловіки-громадяни України, яким у році постановки на військовий облік виповнюється 17 років, реєструються щорічно протягом січня.

У Сухопутних військах Збройних сил України раніше було пояснено, що реєстрація на військовому обліку не пов’язана з мобілізаційними заходами, які тривають через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber