1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Виноградівщина: Пожертви жителів Угорщини та Німеччини привезли у Пийтерфолвівську громаду /ВІДЕО

568
Суспільство Новини Виноградова

Це уже далеко не перший гумвантаж привезений із-за кордону.

Виноградівщина: Пожертви жителів Угорщини та Німеччини привезли у Пийтерфолвівську громаду /ВІДЕО

На складі Пийтерфолвівської територіальної громади розвантажують гуманітарну допомогу. Пожертви жителів Угорщини та Німеччини привезли на Закарпаття Громадська асоціація екології та культурної спадщини «Тисагат» і міська рада Ніркарасу.

Детальніше дивіться у сюжеті від ТВ21 Унгвар:

 "Я вперше був на Закарпатті наприкінці лютого, а відтоді приїздив ще разів десять. Зазвичай щотижня привозимо допомогу в такій кількост сюди, а також і в інші пункти призначення. До прикладу, сьогодні вантаж складається з хлібобулочних виробів, випічки, ковбаси, картоплі. Привезли також намети, матраси, милиці та засоби гігієни. Зазвичай доставляємо саме такі речі.", - розповів Імре Сабов, заступник міського голови Ніркарасу.

Гуманітарну допомогу завжди надають населеному пункту та установі де перебувають вимушені переселенці, діти та діти-сироти з інших областей України.

"Пожертвування, які сьогодні надійшли до Пийтерфолвівської територіальної громади складалася переважно з хлібобулочних виробів. Зібрані пожертви доставлялися з пункту прийому гуманітарної допомоги в місті Будафок до міста Ніркарас, а вже звідти цю допомогу разом зі спальними мішками, матрасами, від наших німецьких друзів, привіз до Пийтерфолво заступник міського голови", - додав голова громадської асоціації екології та культурної спадщини «Тисагат», Янош Матей Вітез. 

Варто відзачити, що Угорщина була однією із перших країн, які від початку війни стабільно відправляють в Україну гуманітарні вантажі. Також країна приймала українців, які були вимушені тікати від війни в Україні. 

Після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті так і влаштувавши навчання для діток з України. І не просто дати дітям можливість продовжити навчання, а на рідній українській мові.

Варто відзначити, що активісти Благодійного фонду Служби Доркас відкрили центр приймання переселенців з України на 200 місць в Дебрецені.  

Що цікаво, угорська та українська броварні виготовили пиво лімітованої серії, частину коштів від продажу якої планували віддати  у фонд, який займається лікуванням поранених військових.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що була озвучена основна причина, Чому Угорщина так відверто підтримує вступ України в ЄС.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber