1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Дитяче харчування та засоби догляду: на Закарпаття доставили гумвантаж з Угорщини (ФОТО)

0 Без кордонів Новини Ужгорода

За сприяння Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» доставив з угорського села Ловня вантаж гуманітарної допомоги.

Дитяче харчування та засоби догляду: на Закарпаття доставили гумвантаж з Угорщини (ФОТО)

Привезений на Закарпаття гуманітарний вантаж складався з дитячого харчування та засобів догляду.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді.

Благодійна організація, яка співпрацює з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців, направить основні засоби догляду за дітьми для допомоги вимушеним переселенцям зі сходу й півдня України та малозабезпеченим родинам, які проживають на Закарпатті.

    

 

Варто відзначити, що Угорщина була однією із перших країн, які від початку війни стабільно відправляють в Україну гуманітарні вантажі. Також країна приймала українців, які були вимушені тікати від війни в Україні. 

Після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті, так і влаштувавши навчання для діток з України. І не просто дати дітям можливість продовжити навчання, а на рідній українській мові.

Варто відзначити, що активісти Благодійного фонду Служби Доркас відкрили центр приймання переселенців з України на 200 місць в Дебрецені.  

Що цікаво, угорська та українська броварні виготовили пиво лімітованої серії, частину коштів від продажу якої планували віддати  у фонд, який займається лікуванням поранених військових.

Значна допомога із боку Угорського уряду відчутна й у роботі гімназій на Закарпатті. Зокрема, Уряд Угорщини продовжує допомагати Берегівському ліцею ім. Габора Бетлена. Тут з  перших днів війни приймають вимушених переселенців. 

Читайте також: Виноградівщина: Пожертви жителів Угорщини та Німеччини привезли у Пийтерфолвівську громаду /ВІДЕО

Нагадаємо, Угорщина відремонтує гуртожитки для переселенців та добудує сміттєпереробний завод на Закарпатті /ВІДЕО.

Також варто додати, що недавно чергову партію допомоги від угорського міста Чепел доправили в Берегово.

Ще варто зазначити, що президентка Угорщини Каталін Новак виступила на благодійному телемарафоні «Врятуй Україну – #StopWar».

"Угорщина та угорський народ стоять з невинними жертвами, ми прагнемо лише миру. Чим швидше, тим краще,” – зазначила Каталін Новак.

Читайте також: Допомога з Угорщини: Карітас привіз на Закарпаття допомогу на 10 мільйонів форинтів /ВІДЕО

Читайте також: