1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Джордж Патакі привіз на Закарпаття теплогенератори на суму понад 50 мільйонів форинтів (ВІДЕО)

4248
Без кордонів Закарпаття

Минулого разу коли він приїздив подарував Закарпаттю контейнерні будинки.

Джордж Патакі привіз на Закарпаття теплогенератори на суму понад 50 мільйонів форинтів (ВІДЕО)

Джордж Патакі, колишній губернатор штату Нью-Йорк угорського походження, знову відвідав Закарпаття. Нещодавно його фонд подарував Закарпаттю контейнерні будинки.

Цього разу з ним до Закарпаття прибув і Ерл Ай. Мек, колишній американський посол у Фінляндії, керівник Фонду «Appeal of Conscience». Разом вони привезли п’ятнадцять теплогенераторів великої потужності вартістю понад 50 мільйонів форинтів.

"Важливо, щоб ми приїжджали, бо знаємо, що цієї зими Росія намагається  ускладнити життя Україні. Взимку потрібно боротися не лише проти російьких військ, а й проти холоду. З допомогою теплогенераторів ми зможемо допомогти близько 100 тисячам людей в Україні. Росія намагається зламати український народ, сила та мужність українців дає натхнення всім людям на землі, адже вони виступають проти російської агресії тому ми повинні в усьому їх підтримувати, у на є можливості, ми можемо допомагати людям, які потрапили в гуманітарну кризу. Ми вперше приїхали до України разом, але плануємо привезти ще більше генераторів. Надалі будемо робити все, щоб допомогти українському народу. Ми вдячні їм за те, що вони роблять для свободи і демократії", - розповідає Джордж Патакі.

Детальніше дивіться у сюжеті від Tv21 Унгвар:

Варто відзначити, що Угорщина була однією із перших країн, які від початку війни стабільно відправляють в Україну гуманітарні вантажі. Також країна приймала українців, які були вимушені тікати від війни в Україні. 

Після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті, так і влаштувавши навчання для діток з України. І не просто дати дітям можливість продовжити навчання, а на рідній українській мові.

Варто відзначити, що активісти Благодійного фонду Служби Доркас відкрили центр приймання переселенців з України на 200 місць в Дебрецені.  

Що цікаво, угорська та українська броварні виготовили пиво лімітованої серії, частину коштів від продажу якої планували віддати  у фонд, який займається лікуванням поранених військових.

Значна допомога із боку Угорського уряду відчутна й у роботі гімназій на Закарпатті. Зокрема, Уряд Угорщини продовжує допомагати Берегівському ліцею ім. Габора Бетлена. Тут з  перших днів війни приймають вимушених переселенців. 

Читайте також: Виноградівщина: Пожертви жителів Угорщини та Німеччини привезли у Пийтерфолвівську громаду /ВІДЕО

Нагадаємо, Угорщина відремонтує гуртожитки для переселенців та добудує сміттєпереробний завод на Закарпатті /ВІДЕО.

Також варто додати, що недавно чергову партію допомоги від угорського міста Чепел доправили в Берегово.

Ще варто зазначити, що президентка Угорщини Каталін Новак виступила на благодійному телемарафоні «Врятуй Україну – #StopWar».

Читайте також: Президентка Угорщини відвідала Берегово та запалила першу свічку Адвенту (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber