1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Машиністи Угорщини привезли до України гумвантажу на майже 200 тисяч гривень (ВІДЕО)

0 Без кордонів Угорщина

Це уже не перша допомога українським колегам від угорців.

Машиністи Угорщини привезли до України гумвантажу на майже 200 тисяч гривень (ВІДЕО)

Професійна спілка машиністів Угорщини вже не вперше надає підтримку своїм українським колегам. Сьогодні угорські залізничники привезли гуманітарну допомогу на суму майже 200 тисяч гривень.

Вона буде розподілена серед працівників української спілки, задіяних у пасажирських перевезеннях та евакуації із зон бойових дій. Зокрема у містах Кривий Ріг, Харків та Нікополь. Вантаж Українські залізничники отримали від угорських колег у місті Чоп.

"Від початку повномасштабного вторгнення уже втретє приїхали на Закарпаття. Цього разу привезли допомогу для наших українських колег машиністів на 5000 євро, близько 190 тисяч гривень. Надана допомога була повністю профінансована з центрального бюджету профспілки залізничників Угорщини та складається з харчових продуктів довготривалого зберігання, засобів гігієни тощо, що на наш погляд може бути корисно колегам, які працюють у зоні проведення бойових дій. Ми й надалі маємо намір підтримувати наших колег, якомога більше допомагати їм. Також хочемо, щоб українські залізничники приєдналися до Європейської спільноти машиністі, тому ми хотіли б співпрацювати з ними у більш довгостроковій перспективі", - розповідає Ференц Дюре, регіональний директор профспілки залізничників Угорщини в місті Дебрецен. 

Детальніше дивіться у сюжеті від Tv21 Унгвар:

Варто відзначити, що Угорщина була однією із перших країн, які від початку війни стабільно відправляють в Україну гуманітарні вантажі. Також країна приймала українців, які були вимушені тікати від війни в Україні. 

Після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті, так і влаштувавши навчання для діток з України. І не просто дати дітям можливість продовжити навчання, а на рідній українській мові.

Варто відзначити, що активісти Благодійного фонду Служби Доркас відкрили центр приймання переселенців з України на 200 місць в Дебрецені.  

Що цікаво, угорська та українська броварні виготовили пиво лімітованої серії, частину коштів від продажу якої планували віддати  у фонд, який займається лікуванням поранених військових.

Значна допомога із боку Угорського уряду відчутна й у роботі гімназій на Закарпатті. Зокрема, Уряд Угорщини продовжує допомагати Берегівському ліцею ім. Габора Бетлена. Тут з  перших днів війни приймають вимушених переселенців. 

Читайте також: Виноградівщина: Пожертви жителів Угорщини та Німеччини привезли у Пийтерфолвівську громаду /ВІДЕО

Нагадаємо, Угорщина відремонтує гуртожитки для переселенців та добудує сміттєпереробний завод на Закарпатті /ВІДЕО.

Також варто додати, що недавно чергову партію допомоги від угорського міста Чепел доправили в Берегово.

Ще варто зазначити, що президентка Угорщини Каталін Новак виступила на благодійному телемарафоні «Врятуй Україну – #StopWar».

"Угорщина та угорський народ стоять з невинними жертвами, ми прагнемо лише миру. Чим швидше, тим краще,” – зазначила Каталін Новак.

 Читайте також: Президентка Угорщини відвідала Берегово та запалила першу свічку Адвенту (ФОТО)

Читайте також: