1. Новини Закарпаття
  2. >

"Вона для суддів і депутатів": у мережі Фейсбук люди висміюють золотий кілограм ягоди травня

22.05.2023 19:27 Аналітика Ексклюзив Голос Карпат

Останнім часом ціна черешню не тільки "вбиває" пересічних покупців, а й народжує безліч гарячих мемів у соцмережах.

Останнім часом ціна черешню не тільки

   Напередодні "Голос Карпат" інформував читачів щодо рекордної дорожнечі однієї з улюблених ягід сезону - черешні. 

   Цьогоріч ціна ягоди просто шокує пересічних покупців. Ціна за кіло від 600 гривень, але і це ще не все, в магазинах і супермаркетах можна знайти і дорожчу - до 1000 гривень і більше за кілограм. Однак люди не надто спішать купувати заморську черешню з Іспанії, що зараз найбільше заполонила ринки держави.

    Золоті ціни на імпортну ягоду нині спостерігаються як на ринку Мукачева й Ужгорода на Закарпатті, так, звісно і у столиці. Подекуди людям вдається відзняти на фото і дійсно шокуючу суму, в яку оцінюють ягоду. І якщо до ціни в 600 гривень за кілограм люди вже звикли морально, проте не купляють, ціна від 1000 гривень змушує багатьох братись за голови. Люди реально оцінюють власні зарплати і відзначають, що не можуть собі дозволити цю дорожнечу.

   Гарячі дискусії розпалились в мережі Фейсбук під одним із постів, де зазначено вартість черешні, якою торгують у Києві. Ціна питання - 1200 гривень за кілограм. Під шокуючим фото із "золотою ціною" люди не втримались в коментарях від обурливих висловів. Коментатори відзначали: така ціна вже дуже космічна, не для простого народу. Хай нею ласують судді і депутати, адже для них це смішні гроші. Також дехто з дописувачів наголосив і на тому, що ціни абсолютно нормальні, хто хоче посмакувати цією черешнею, гроші знайде, щоб купити її. Інші писали, що краще діждуть своєї черешні в садах, або ж дістануть торішню із морозилок. Утім, дивлячись на непросту ситуацію навколо черешні, поодинокі не оминули й питання із приводу того, що відчуватимуть деякі діти, чиї батьки не зможуть купити їм цю черешню через нестачу грошей. Водночас діти багатих, матимуть змогу посмакувати "золотою спокусою". 

 

 

Нагадаємо, Найкращі вітаміни травня: які продукти варто негайно додати в раціон

Читайте на ГК:На Закарпатті вандали взялися підпалювати білборди із вітряками: що пишуть в мережі Фейсбук?
Читайте на ГК:"Все пройде легенько!": на Закарпатті переправники обманули п’ятьох чоловіків, які хотіли потрапити в Угорщину (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Їх ловлять на вулицях і пакують в машини": мобілізація в Україні й чому потрібно "стріляти в коліно" чоловікам?