1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Жителів Закарпаття ввели у ступор: ціна на черешню “вбиває”

10166
Суспільство Закарпаття

На Закарпатті черешня рекордно зросла у ціні.

Жителів Закарпаття ввели у ступор: ціна на черешню “вбиває”

Цьогоріч смакувати "золотим" врожаєм черешні з базарів та магазинів зможуть не всі. На відміну від овочів, зокрема, огірків, що нині вартують від 100 гривень за кілограм, на черешню ціни піднялись майже до хмар. На таку дорожнечу покупці реагують з обуренням та не спішать витрачати на ягоду, за їх словами, останні гроші.

Відзначмо, на ринку Ужгорода й Мукачева цьогорічний врожай черешні можна придбати від 600 гривень за кілограм. Ще дорожчої вартості ягоду можна знайти в магазинах та супермаркетах - золота ягода вартує від 700 до 1500 грн за кілограм. За словами експертів, більшість черешні, яка наразі є в продажу, імпортна. Її завозять найбільше з Іспанії.

Зниження цін на черешню, згідно з прогнозами, чекати наразі не варто. Так само, цьогоріч, зазначають експерти, не варто очікувати і ранньої черешні на ринках через погані погодні умови.

Раніше "Голос Карпат" інформував читачів щодо наслідків погодних умов на Закарпатті. Через морозну погоду у травні на Рахівщині змерзли городина та плодові дерева. У населених пунктах люди били на сполох через померзлий цвіт черешень. Цьогоріч вони рясно заквітнули, утім погода завадила старанням господарів.

Зауважмо, холодним й морозним травень цього року видався й для багатьох інших регіонів держави. Мороз, зокрема, попсував полуничні плантації на Черкащині.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у закарпатців почалась масова метушня.

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber