Санкції, оголошені США проти Московської біржі та її дочірніх компаній - Національного клірингового центру та Національного розрахункового депозитарію, відчутно вплинули на російський валютний ринок, як показують дані сайту banki.ru.

Як повідомляє Економічна правда.
Внаслідок цього, готівковий курс долара та євро у багатьох московських банках значно збільшився. На 21:30 максимальна ціна на купівлю долара досягла 120 рублів, а євро - 125 рублів. В деяких банках курс долара навіть досягав 200 рублів.
Варто відзначити, що офіційний курс долара, встановлений Центральним Банком РФ, становить 89,02 рубля, а євро - 95,74 рубля. Приблизно такі ж курси були на Московській біржі 11 червня - в останній день торгів цими валютами (12 червня в Росії був вихідний).
З 13 червня на Московській біржі не будуть проводитися торги з розрахунками в доларах, євро та всіма іншими інструментами, які пов’язані з цими валютами. В травні операції з цими двома валютами складали більше 50% всіх торгів на біржі.
Центральний Банк РФ повідомив, що всі операції з купівлі-продажу доларів та євро будуть проводитися на позабіржовому ринку.
“Це буде схоже на ситуацію 1995-1996 років, до початку електронних валютних торгів на ММВБ (попередня назва Московської біржі). Це значний крок назад”, - попереджав член правління Московської біржі Ігор Марич в кінці 2023 року про можливі наслідки санкцій.
Нагадаємо, 12 червня США оголосили про розширення санкційного списку проти РФ, додавши до нього більше 30 фізичних осіб і більше 200 юридичних осіб.
“Казначейство США має на меті російську фінансову систему, яка була перенацілена на сприяння інвестиціям в оборонну промисловість та придбання товарів, необхідних для продовження агресії проти України”, - заявили в Міністерстві фінансів США.
Читайте також:
- Закарпатці продовжують бити на сполох: "жовтий дощ" випав не лише в Україні (ФОТО, ВІДЕО)
- У “Резерв+” з’явилися два нові типи відстрочки: як їх отримати через застосунок
- ПФУ терміново роз’яснив ситуацію з пенсіями та субсидіями: хто отримає гроші без затримок
- "Сатана вселився у нього?": закарпатці обговорюють інцидент в Ужгороді за участю "невідомого" (ВІДЕО)

Закарпаття: Від 3 до 10 тисяч гривень на день наро...
На Закарпатті, зокрема в Мукачеві, запро...
23.04.2025 00:36 28418 0 Суспільство

Від Чорнобиля до сьогодення: Україна готується до ...
Україна стала однією з перших країн, яка...
27.04.2025 00:52 63619 0 Суспільство

Мобілізація дістане кожного: в Україні створюють "...
Мобілізація в Україні розширює звичний ф...
28.04.2025 21:36 530959 0 Суспільство

Штрафи за газ: як уникнути 140 000 грн покарання
Українці можуть отримати значні штрафи з...
05.05.2025 01:22 50490 0 Суспільство

Кремль про 30-денне перемир’я: підтримка з «нюанса...
Росія заявила, що «підтримує» ідею 30-де...
10.05.2025 00:44 67581 0 Влада

Невже це закарпатець?: закарпатка впізнала брата н...
Кадри знущань над військовим поширили у ...
14.05.2025 20:46 25177 0 Суспільство