1. Головна
  2. >
  3. Аналітика

У ЄС вирішили наздогнати і перегнати Росію за виробництвом снарядів

60

Європейський Союз з гордістю заявляє, що вже виробляє більше продукції, ніж Сполучені Штати.

У ЄС вирішили наздогнати і перегнати Росію за виробництвом снарядів

Як повідомляє УНІАН.

До 2025 року ЄС має намір досягти рівня Росії за обсягами виробництва боєприпасів. Таку заяву зробив комісар ЄС з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон у своєму інтерв’ю для La Tribune.

Він зазначив, що в цьому році країни ЄС планують збільшити виробничі потужності до 1,7 млн снарядів на рік. А до 2025 року Європа має намір досягти показника в 2,5 млн снарядів на рік.

“Ми збільшили темпи виробництва боєприпасів. У березні 2023 року ми виробляли в Європі 500 тисяч снарядів на рік і вже перевершили американців, які виробляли лише 300 тисяч. Але з того часу ми подвоїли цей показник”, - зазначив комісар.

Щодо виробництва снарядів в Росії В кінці травня західні ЗМІ опублікували дані, згідно з якими Росія виробляє в 3-4 рази більше артилерійських снарядів, ніж країни Заходу: 4,5 млн проти 1,3 млн. Однак ця інформація виявилася неточною, оскільки базується на неправильній інтерпретації даних.

Як пояснив Руслан Левієв, голова аналітичної групи Conflict Intelligence Team, британське видання Sky News, яке поширило ці дані, порівняло різні типи снарядів. Так, для Росії було враховано всі види артилерійських снарядів, що і дало 4,5 млн снарядів на рік. А для країн НАТО до статистики було включено лише один калібр снарядів - 155 мм, що і дало скромні 1,3 мільйона снарядів.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber