1. Головна
  2. >
  3. Аналітика

Велика ціна агресії: Росія має заплатити Україні 486 мільярдів доларів

79

Це лише те, що вдалося обчислити до кінця минулого року. Росія має відшкодувати Україні всі збитки, спричинені її масштабним військовим вторгненням.

Велика ціна агресії: Росія має заплатити Україні 486 мільярдів доларів

На кінець 2023 року ця сума склала 486 мільярдів доларів США. Це вказано в комюніке саміту “Групи семи” (G7), який відбувся в Італії, як повідомляє УНІАН.

“Росія повинна припинити свою незаконну агресію та відшкодувати шкоду, яку вона нанесла Україні. Згідно з даними Світового банку, наразі ці збитки перевищують 486 мільярдів доларів США. Було б неправильно, якби Росія сама вирішувала, коли вона заплатить за шкоду, яку вона нанесла Україні, і чи заплатить вона взагалі. Зобов’язання Росії за міжнародним правом відшкодувати шкоду, яку вона наносить, є очевидними”, – говориться в заяві.

Учасники G7 відзначають, що вони продовжують розглядати всі можливі законні способи, щоб змусити Росію відшкодувати Україні спричинені втрати. Крім того, “Сімка” підтверджує “нашу незмінну підтримку України стільки, скільки це буде потрібно”.

“Ми, як і раніше, сповнені рішучості розвіяти будь-які помилкові уявлення про те, що час працює на користь Росії, що руйнування [української] інфраструктури та засобів до існування не матиме жодних наслідків для Росії, або що Росія може перемогти, спричинивши економічний занепад України”, – йдеться у комюніке.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber