2. >

Євро 2016 : Англія - Росія 1:1

241 Спорт Світ

Щойно завершився скандальний матч Англія - Росія.

На 73 хвилині Англія відкрила рахунок. Автор голу Даєр. Крученим ударом зі штрафного кладе м'яч у дальній кут універсал з "Тоттенгема".

На 92 хвилині Росія зрівняла рахунок. Несподівано вигравши у англійців верхову боротьбу, м'яч ударом головою забив Глушаков. 1:1.

СТАРТОВІ СКЛАДИ

Росія: Акінфєєв, Щенніков, Ігнашевич, В. Березуцький, Смольников, Головін (Широков, 77), Нойштедтер (Глушаков, 80), Смолов (Мамаєв, 85) Шатов, Кокорін, Дзюба

Запасні: Шишкін, А. Березуцький, Юсупов, Лодигін, Гільєрме, Іванов, Самедов, Торбінський, Комбаров

Англія: Харт, Уокер, Кейхілл, Смоллінг, Роуз; Аллі, Дайєр, Руні (Вілшер, 77); Стерлінг (Мілнер, 87), Кейн, Лаллана

Запасні: Варді, Клайн, Фостер, Хендерсон, Старрідж, Стоунз, Барклі, Бертран, Рашфорд, Хітон Голи: Дайєр (73) - В. Березуцький (90+2)

Попередження: Кейхілл (62) - Щенников (73)