Закарпатські фехтувальниці стали чемпіонками України /ВІДЕО

145 Спорт Закарпаття

Змагатися на шпагах приїхало 200 спортсменів з різних міст України та Азербайджану.

Малюнок

Хмельницький вперше приймав Чемпіонат України з фехтування серед кадетів. Цьогоріч турнір був відкритим. Змагатися на шпагах приїхало 200 спортсменів з різних міст України та Азербайджану.

Команда Закарпаття боролася за нагороди в індивідуальних та командних змаганнях. І наша збірна має успішні досягнення. Команда дівчат у складі Олександри Лазаренко, Олени Синиці, Дарії Чмереки та Крістіни Баран виборола золото турніру, завоювавши титул Чемпіонок України.

"Брало участь 17 команд. Нашим двом дівчатам у команді 12 років, вони на 14 роки молодші за суперниць на 3-4 роки. Але уже 6-7 років тренуються, тренуються з азартом. Вкладена і тренерська душа. Дівчата зробили все, що змогли, навіть більше, ніж я очікував. Нам вдалося, ми виграли ці змагання", – розповів тренер Анатолій Герей.

Підопічні Анатолія Герея на шляху до золотих нагород спочатку здолали збірну Запоріжжя. За вхід у четвірку у нервовому поєдинку в один укол перемогли принципових суперниць зі Львова, у півфіналі закарпатки були сильніші за команду Дніпра. А у фіналі з рахунком 45:39 закололи киянок.

Емоції дівчата не приховують – перемозі радіють, кожну зі своїх суперниць вважають сильною. Це золото називають стимулом працювати наполегливіше, аби зайняти місце у кадетській збірній України.

Детальніше – у сюжеті Ужінформ.

Нагадаємо, у Іршаві відбудеться відкритий чемпіонат Закарпатської області з годзю-рю карате.

Цей матеріал також доступний на таких мовах: Російська