1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Планують нажитись на людських бідах: жителям Закарпаття слід бути обачними

10294 Суспільство Новини Перечина

В Україні уже стартував цьогоріч опалювальний сезон.

Планують нажитись на людських бідах: жителям Закарпаття слід бути обачними

Від 16 жовтня цього року в освітніх закладах України, садочках, медустановах та інших держустановах почали подавати тепло. До опалення також підключили ряд шкіл, садочків й лікарень на Закарпаття. Через погіршення погодніх умов, у школах Ужгорода опалювальний сезон стартував з 11 жовтня, а у Берегівському районі тепло у школах ввімкнули з 12 жовтня. На Перечинщині опалювальний сезон розпочався 16 жовтня.

У школах області підготувалися також до цьогорічних блекаутів. У разі відключень світла в запасі є генератори, відзначають у відділі освіти, молоді та спорту.

Готуючись до зими, жителі області роблять запаси твердим опаленням. Зауважмо, з минулого року вартість машини дров істотно зросла. Якщо тоді її можна було придбати від 6000 гривень посил, то цього року ціни за туди саму машину метровок 10 -12 тисяч https://goloskarpat.info/society/652d9538993ae/

Аби запастися дровами, пенсіонери змушені економити на продуктах

Неіснуючі лісгоспи виманюють гроші

З метою запастися дровами люди шукають, де їх можна придбати якомога дешевше й не рідко стають жертвами аферистів.

Користуючись сезонним попитом, шахраї розміщують повідомлення про продаж дров за привабливою ціною в місцевих інтернет-групах. Пропонують одразу ж доставити товар до двору покупця, водночас просять надіслати передоплату. І люди ведуться. Подібні шахрайські афери уже зафіксовані в областях України. В громадах люди залишилися і без дров та заощаджень, купившись на "дешевий обман" аферистів. Деякі жителі перерахували на рахунки невідомих лісгоспів шість тисяч гривень, хтось заплатив одразу 7 200 грн.

Людей застерігають бути обачними від таких пропозицій. Тільки-но гроші перераховують вдаваним продавцям, зв’язок з ним переривається. Закарпатцям також варто бути обачними в цій ситуації, щоб не потрапити на гачок аферистів. Не слід робити сумнівних замовлень на сайтах та не платити грошей наперед.

Про шахрайські афери з дровами наразі також повідомляють жителі Закарпаття. Інформацію щодо активності шахраїв нині розміщують в мережі Фейсбук.

Читайте також: Страшна ціна перемоги…: серця берегівчан торкнулася трагічна звістка (ФОТО)

Читайте також: