1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Торік синіли й трусились": відомо, коли розпочнуть "гріти" освітні заклади однієї з громад Закарпаття

303
Суспільство Новини Перечина

В Україні стартує новий опалювальний сезон.

"Торік синіли й трусились": відомо, коли розпочнуть "гріти" освітні заклади однієї з громад Закарпаття

  У державі готуються до нового опалювального сезону в умовах війни. Одним із важливих питань є насамперед готовність до холодів освітніх закладів у всіх регіонах. Відзначмо, що опалювальний сезон в Україні зазвичай починається від 15-16 жовтня. Аби він стартував, температура повітря на вулиці має бути не нижча за +8 градусів цельсія щонайменше 3 доби.

  В цьому разі, за рішенням влади, в оселях українців дадуть опалення. Водночас, у разі різкого похолодання сезон може початися і раніше, проте спочатку завжди вмикають школи, дитячі садки та медичні заклади, а вже потім домівки.

  Читайте також: Останніми днями на Закарпатті похолоднішало, а у горах вдарив перший цьогоріч мороз -6 градусів.

   Відзначмо, наразі вже підготовані до нового опалювального сезону у школах Тур'я-Реметівської ОТГ. Освітні заклади та садочки забезпечили генераторами й твердим опаленням посил.

  Також про початок нового опалювального сезону інформують у Перечинській міській раді. Згідно із оголошенням на офіційній сторінці, опалення в освітніх закладах Перечинської ОТГ подадуть 16 жовтня.

  Нагадаємо, торік у багатьох освітніх закладах Закарпаття учні у ході навчання змушені були сидіти в холодних і темних приміщеннях.

  Діти мерзнулись під час уроків, сиділи в куртках та писали у рукавицях. Батьки били на сполох. Генераторами багато шкіл на той час не були забезпечені. Пізніше, їх нарешті, почали доставляти в освітні заклади.

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber