1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

На Закарпатті почали вже опалювати садочки, освітні й медичні заклади

1107
Суспільство Новини Перечина

В Україні розпочинається опалювальний сезон.

На Закарпатті почали вже опалювати садочки, освітні й медичні заклади

У громадах областей України починають опалювати важливі об'єкти інфраструктури — садочки й освітні заклади.

Наразі опалення уже увімкнули у багатьох областях України.

Також днями почали подавати опалення в дитячих садочках, освітніх закладах, медустановах та інших державних структурах громад Закарпаття.

Відомо, що уже стартував цьогоріч опалювальний сезон в освітніх закладах та ДНЗ Ужгорода. Заступник міського голови Ужгорода Іван Завидняк розповів, що з 11 жовтня почався опалювальний сезон для закладів освіти, охорони здоров'я, культури та соціального захисту. Це сталося після того, як у місті впродовж кількох днів фіксували низьку температуру.

Завидняк також наголосив, що в більшість закладів освіти тепло подають з котелень, які працюють на природному газі. Крім того, також є генератори як у школах і садках, так і у лікарнях.

Також, із 16 жовтня подають тепло у лікарнях та школах Перечинської ОТГ посил. Про початок опалювального сезону в установах громади інформували в мережі Фейсбук.

До нового опалювального сезону також підготовані і у школах Тур'я-Реметівської ОТГ. За словами начальника відділу освіти, молоді та спорту Тур'я-Реметівської сільської ради Владислава Цапика, освітні заклади громади на 2023-2024 роки забезпечені як дровами так і генераторами на випадок цьогорічних блекаутів. До деяких освітніх закладів громади генератори уже закуплено торік внаслідок жорстких ситуацій з відключенням світла.

Нагадаємо, цьогоріч у деяких областях України не буде осінніх канікул.

Підтримайте ЗБІР для 128-ої Закарпатської бригади (на зарядну станцію для забезпечення енергії на передовій). ДЕТАЛЬНІШЕ ➤ 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber