1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Колона угорської військової техніки направляється ближче до Ніредьгази, - ЗМІ

14.06.2022 19:13 Влада ВАЖЛИВО

Про це повідомляє Угорське телеграфне агенство MTI.

Про це повідомляє Угорське телеграфне агенство MTI.

Повідомляється про рух колони з повіту Hajdú-Bihar та повіту Szabolcs-Szatmár-Bereg. Передислокація військовї техніки займає час з 13 по 15 червня. 

ЗМІ закликають громадян до розуміння і терпіння і просять водіїв бути обачними на дорогах.

- Під'їжджаючи впритул до колони, просимо враховувати поточні дорожні та погодні умови, а також умови видимості, - звертаються у оборонному відомстві Угорщини.

Угорщина – член НАТО та ЄС.

Нагадаємо, Президентка Угорщини Каталіна Новак зазначила, що Угорщина підтримує прискорений вступ України до ЄС, засуджує путінську агресію. А Надзвичайний і Повноважний посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто заявив в інтерв'ю телеканалу “Еспресо”, що Угорщина не має жодних територіальних претензій щодо Закарпаття і підтримує територіальну цілісність і суверенітет України.

Угорщина блокує постання зброї своєю територією та відмову від російських нафти і газу, запевняючи, що дбає про безпеку і така відмова призведе країну до економічної катастрофи.

Разом з тим, Угорщина — серед лідерів з надсилання гуманітарної допомоги громадянам України. Оголошено і про пакет фінансової допомоги від Угорщини для України на понад 1 мільярд гривень. Зокрема, у 5-ох напрямках: відбудова школи і лікарні, надання мобільних будинків для ВПО, стипендії для студентів, лікування поранених військових ЗСУ та важкохворих дітей у спецікарнях Угорщини.

Читайте на ГК:Чому Угорщина так відверто підтримує вступ України в ЄС: озвучена основна причина
Читайте на ГК:Є два логістичні вузли залізницею: Угорщина показала, як експортувати зерно з України
Читайте на ГК:"Подякував за підтримку": відомо, про що домовився Зеленський із Орбаном під час переговорів