1. Головна
  2. >
  3. Влада

Чоловіки, які бояться сідати за кермо 100% отримають бронь: депутати збираються закрити проблему перевізників

52221
Влада Україна

У Верховній Раді хочуть дати бронь від мобілізації усім спеціалістам однієї категорії.

Чоловіки, які бояться сідати за кермо 100% отримають бронь: депутати збираються закрити проблему перевізників

У Верховній Раді мають намір надати бронь від мобілізації ста відсоткам спеціалістів однієї категорії. Йдеться про військовозобов'язаних чоловіків, які працюють у галузі перевезень.

Відповідний законопроект № 11334 вже зареєстровано у парламенті.

Великі проблеми з перевізниками виникли після того, як набрав чинності оновлений закон про мобілізацію. Багато перевізників, побоюючись мобілізації, не повернулися з-за кордону, залишивши там свої фури. Крім того, почастішали випадки, коли водіїв автобусів представники ТЦК буквально забирали з-за керма, не давши їм можливості навіть завершити рейс та привезти пасажирів до пункту призначення.

Непоодинокі також випадки, коли перевізники, що возять вантажі на внутрішніх рейсах, змушені пересуватися польовими дорогами та усілякими манівцями, щоб об'їхати блокпости ТЦК. Зрештою багато перевізників просто звільнилися з роботи і "пішли в підпілля".

Щоправда на сьогодні деякі перевізники усе ж мають право на бронь від мобілізації. Так, підприємства, які займаються перевезеннями вантажів і пасажирів, мають право забронювати половину своїх працівників. Але це можливо лише за умови, що ці підприємства буде визнано критично важливими.

Однак загалом це не вирішує проблем, що виникли в галузі перевезень. Зрештою й уся система опинилася під загрозою знищення, позаяк чоловіки відмовляються сідати за кермо.

Через це депутати взялися за вирішення цієї проблеми. Отже в законопроекті передбачено бронювання від мобілізації усіх військовозобов'язаних чоловіків, що працюють у галузі перевезень. Причому ця норма стосуватиметься також і ФОПів.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber