1. Головна
  2. >
  3. Влада

“Від ліній, які живлять критичну інфраструктуру, мають бути від’єднані всі інші споживачі”: як це позначиться на українцях?

697
Влада Україна

Таким чином хочуть розвантажити лінії електропередач.

“Від ліній, які живлять критичну інфраструктуру, мають бути від’єднані всі інші споживачі”: як це позначиться на українцях?

В Україні від ліній, які живлять велику кількість об'єктів критичної інфраструктури, відключать інших споживачів. Це дозволить максимально ефективно використовувати електрику та забезпечить справедливі та рівномірні відключення всіх побутових споживачів, пише ЦЕНЗОР.НЕТ

Державна інспекція з енергетичного нагляду повідомила, що має намір провести в Україні інвентаризацію всіх критично важливих об'єктів інфраструктури. У цьому їй допоможуть обласні військові адміністрації та регіональні філії Укренерго.

Глава Держенергонагляду Руслан Слободян розповів в ефірі телемарафону, що на побутових споживачів припадає більше відключень у тих містах, де розташовано багато об'єктів, визнаних критично важливими для економіки.

Ідея полягає в тому, щоб розвантажити лінії електропередач, через які запитані такі об'єкти, а споживачів, які можуть бути залучені до графіків відключень, перепід'єднати до інших ліній.

Ймовірно, виникають і зворотні ситуації, коли люди, чиї будинки не можна відключити від енергопостачання без припинення подачі світла критично важливим об'єктам, викликають постійну заздрість сусідів.

"Від ліній, які живлять критичну інфраструктуру, мають бути від’єднані всі інші споживачі. Це сприятиме забезпеченню принципу справедливого і рівномірного розподілу електроенергії в межах лімітів між споживачами, які не входять до переліку критично важливих об’єктів", – пояснив Слободян.

Наскільки складно реалізувати задумане, Руслан Слободян не уточнив.

Відомо, що 24 травня Кабмін ухвалив постанову, яка наказувала забезпечити безперебійною подачею електроенергії об'єкти критичної інфраструктури. Зокрема, до переліку уряду увійшли Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на«Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber