1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Угорщина обіцяє допомогу Україні на 14 млрд форинтів: лікуватимуть військових, реконструюють школу та нададуть мобільні будиночки переселенцям

05.05.2022 18:02 Влада

Угорщина готова брати участь у відновленні зруйнованої під час війни інфраструктури у Київській області та прийматиме на лікування українських військових.

Угорщина готова брати участь у відновленні зруйнованої під час війни інфраструктури у Київській області та прийматиме на лікування українських військових.

Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто на міжнародній конференції донорів для України у Польщі.

"Ми готові брати участь у відновленні шкіл та лікарень у Київській області. Якщо київська влада запропонує іншу локацію, ми також готові", - сказав Сійярто.

Міністр також заявив, що Будапешт готовий надати мобільні будинки для переселенців у Закарпатті, як тільки буде необхідно.

"Ми також готові надати тисячі стипендій для українських студентів в угорських університетах, щоб вони могли продовжити або завершити своє навчання", - сказав Сійярто.

Угорщина також готова приймати на лікування поранених українських військових без обмежень за кількістю, і 130 дітей, які потребують спеціалізованого лікування.

Нагадаємо, Угорські багатодітні родини Закарпаття отримали… курчат (ФОТО)

Читайте на ГК:"Захищає ворота Європи": Президентка Угорщини висловилась у Польщі щодо України (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Угорщина та Польща закликають ЄС надати доступні кошти з Фонду реконструкції - Новак
Читайте на ГК:Угорщина спростила правила працевлаштування для українців
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська