1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

Удар по кишені відчують мільйони: популярний мобільний оператор піднімає вартість тарифів

2797
Бізнес Україна

Невтішні новини для мільйонів українців стосуються чергового підвищення цін на мобільний зв'язок.

Удар по кишені відчують мільйони: популярний мобільний оператор піднімає вартість тарифів

Один із найпопулярніших операторів мобільного зв’язку України «Київстар» оголосив про низку змін у своїх тарифних планах. Причина – необхідність збалансувати витрати на абонентське обслуговування. Зокрема, абонентам пропонується перейти на новий тарифний план із більшим обсягом послуг або вибрати більш бюджетний тарифний план із меншим вмістом. Про це повідомив президент компанії Олександр Комаров.

Подробиці

Комаров заявив, що зміни цін тарифів неминучі, адже інфляція і девальвація гривні висока, тому постачальники послуг мобільного зв’язку повинні підвищувати ціни на тарифи. У клієнта буде вибір, вибрати кращий пакет з більшим вмістом хвилин та інтернет-трафіку або перейти на більш бюджетний тариф.

Зіни торкнуться тих тарифів, які не переглядалися більше року. Щодо абонентів, які підключили свої тарифи менше ніж рік тому, то їм дадуть “імунітет”, тобто не змінюватимуть тарифи ще певний час, це одне із правил Київстару.

Читайте також: Енергетична ситуація ускладнюється: жителів регіону попередили про відключення світла на регулярній основі

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber