1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

Зростання податків в Україні: Кабмін вже готує пропозиції

2044
Бізнес Україна

На даний момент уряд України працює над пропозиціями щодо збільшення податків

Зростання податків в Україні: Кабмін вже готує пропозиції

Конкретні нові ставки ПДВ та військового збору поки що не визначені, але уряд вважає цей крок необхідним для продовження фінансування Збройних Сил України в умовах війни з Росією.

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів та податкової політики Данило Гетьманцев у розмові з “Телеграфом”, та передано Хвилею. 

Він зазначив, що кінцеві цифри будуть відомі, коли Кабмін внесе відповідні пропозиції для обговорення в Верховній Раді. Гетьманцев визнав, що рішення про збільшення податків негативно вплине на економіку, особливо з урахуванням її слабкого потенціалу відновлення.

“Але коли ми вибираємо між життям і грошима, то, безумовно, ми вибираємо життя. Тому ми, ймовірно, будемо змушені прийняти це рішення”, - підкреслив він.

Парламентарій пояснив, що без достатнього фінансування армії, закупівлі боєприпасів та озброєння загроза просування російських військ, наприклад, до столиці стане реальною.

“Якщо не буде фінансування армії, не буде снарядів, не буде зброї - росіяни можуть опинитися під нашою столицею, наприклад. Або ми - щоб цього не допустити - все ж таки збільшимо податки, і таким чином всі разом за свій рахунок профінансуємо ці снаряди”, - відзначив Гетьманцев.

Він додав, що рішення про податки також акцентує необхідність детінізації економіки, підвищення ефективності військових витрат та контролю за їх використанням.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber