1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Енергетична ситуація ускладнюється: жителів регіону попередили про відключення світла на регулярній основі

77

Українців закликали вчитися жити з обмеженим світлом – без відключень електроенергії не обійтися.

Енергетична ситуація ускладнюється: жителів регіону попередили про відключення світла на регулярній основі

Українців закликають навчитися жити без світла. Відключення електроенергії триватимуть ще довго, можливо не один рік. Звісно, вони не будуть цілодобовими, але відключатимуть регулярно. На жаль, теперішній стан енергосистеми не дозволяє покривати всіх потреб населення в електриці.

Про це повідом в ефірі Суспільного голова правління НЕК Укренерго Володимир Кудрицький.

За словами Кудрицького, відключення світла, які вже почались у травні, триватимуть і влітку, і восени, і взимку. Причому із настанням холодної пори року вони можуть стати тривалішими і частішими, адже в таку пору енерговитрати неминуче зростають.

"Ця зима може бути непростою, тому що природно взимку споживання зростає. І навіть з урахуванням тих планів з відновлення генерації, які на сьогодні існують, досить вірогідно, що повністю виключити вірогідність планових відключень не вдасться", - заявив Кудрицький.

Росія знищила значну частину української генерації. Фактично агресор не атакував лише атомні електростанції. Тобто базова генерація, на щастя, у нас є. Але майже вся маневрова генерація (тепло- та гідроелектростанції) знищена або пошкоджена. Відновити її за короткий час, попри всі зусилля, не вдасться. Ймовірно, для цього знадобляться роки. Через це забезпечувати повну потребу населення та промисловості в електроенергії неможливо.  А отже, світло українцям вимикатимуть ще довго.

Читайте також: Масштабний бізнес на наркотиках гучно "прикрили" правоохоронці: у регіоні судитимуть учасників небезпечного злочинного формування (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber