1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

Укрцукор просить уряд терміново призупинити експорт цукру до ЄС: у чому причина?

60
Бізнес Україна

Відповідну заяву Укрцукор оприлюднив 17 травня.

Укрцукор просить уряд терміново призупинити експорт цукру до ЄС: у чому причина?

Про це пише  Agravery.com

Національна асоціація цукровиків України «Укрцукор» звернулась до уряду України з проханням про термінове встановлення нульової квоти на експорт цукру до ЄС на 2024 р. у зв’язку із досягненням граничного обсягу поставок у поточному році.

«Фактично мова йде про ініціативне закриття Україною кордону для експорту цукру в ЄС в найкоротші можливі терміни у звʼязку з тим, що експортні значення щодо цукру вже сягнули 262,6 тис. тонн, визначених як квота України на 2024 р.», - вказується у зверненні. НАЦУ

«Укрцукор» вважає, що таке звернення є підтвердженням конструктивної позиції українських цукровиків і їх готовності інтегруватись у європейський ринок цукру і відповідати його вимогам.

«Аналогічні заходи з екстреного гальмування можуть бути застосовані в 2025 р. у випадку, якщо в період з 1 січня до 5 червня 2025 р. обсяг українського експорту перевищить 5/12 квоти, встановленої на 2024 р.», - додали в асоціації. 

Читайте також: Виноградівщина годує усі райони: в яку суму влетить урожай молодої картоплі на закарпатських базарах й по чому ягода?

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber