1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

Дешевше буде заплатити: без яких благ можуть залишитися деякі закарпатці?

1754
Бізнес Новини Ужгорода

Боржникам однієї з комун послуг "закрутять гайки".

Дешевше буде заплатити: без яких благ можуть залишитися деякі закарпатці?

Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород» повідомляє, що продовжує роботу по відключенню боржників, відповідно до постанови КМУ №1405 від 29.12.2023 року. Абоненти з заборгованістю більше 3000 грн. отримають рахунки за спожиті послуги червоного кольору.

У випадку призупинення надання послуг водопостачання – подальше їх відновлення здійснюється лише після повної оплати заборгованості за спожиті послуги, включаючи оплату робіт за тимчасове відключення від централізованих мереж водопостачання споживачів-неплатників (1739,48 грн.) та, додатково, робіт за підключення споживачів-неплатників до мереж (1739,48 грн.) після оплати їх заборгованості за послуги.

Для уникнення небажаних наслідків, пов’язаних з несплатою за спожиті послуги – наполегливо рекомендують погасити заборгованість або укласти договір реструктуризації.

Для виключення вашої адреси із плану робіт по відключенню боржників від послуг водопостачання, необхідно сплатити існуючу заборгованість та надати квитанції про оплату в абонентський відділ підприємства, за адресою вул. Митна, 1 (телефон 0-800-400-130) або надіслати фото квитанції про оплату на Viber (095-307-71-25). Режим роботи підприємства з 8:00 по 12:00 та з 13:00 по 17:00.

Читайте також: Для деяких автовласників озвучили приємну новину: чим “обрадували” водіїв?

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber