1. Головна
 2. >
 3. Бізнес

Система автоматизації банку – комплексне ПЗ для банківських систем

58
Бізнес Україна

Компанія UNITY-BARS, яка спеціалізується на розробці і впровадженні банківського програмного забезпечення, працює на ринку України з 1991 року.

Система автоматизації банку – комплексне ПЗ для банківських систем

На сьогодні їхня автоматизована банківська система підтримує роботу понад 15 млн клієнтів різних банків, обслуговує понад 25 млн рахунків і щодня обробляє більше ніж 600 000 документів. Погодьтеся, цифри вражають. Сьогодні більш детально розберемо, які переваги перед конкурентами має ПЗ UNITY-BARS та в чому їхня особливість. 

Трохи про саму компанію 

На сьогодні UNITY співпрацюють з 10-ма відомими банками України, серед яких Кредо Банк, Райффайзен та інші. Над розробкою ПЗ щодня працюють понад 150 фахівців різних сфер і понад 30 років компанія створює передові ПЗ для фінустанов та банків. UNITY BARS пропонує ряд готових рішень, які швидко інтегруються в інфраструктуру будь-якої компанії. Наприклад, є вже готове забезпечення для роботи з електронним цифровим підписом – BarsCryptor. Це просте у використанні рішення для створення електронного підпису, яке працює з різними платформами та використовує захищені методи для зберігання ключової інформації, забезпечуючи безпеку та надійність підписів у будь-яких веб-застосунках. Воно дозволяє легко створювати електронний підпис на: 

 • веб-формах, 

 • файлах будь-якого розміру, 

 • групах електронних документів, 

 • на даних в буфері обміну. 

  Окрім цього, компанія пропонує ще 13 готових продуктів, які значно полегшать життя як клієнтам банку, так і їх працівникам. Серед них ви знайдете конектор до системи Дія, платформу для створення інтернет і мобільного банкінгу для фізичних і юридичних осіб, готове рішення для перевірки онлайн-транзакцій та для віддаленої ідентифікації клієнтів тощо. 

10 переваг ПЗ від UNITY-BARS

ефективне управління рахунками клієнтів.

спрощення процесу банківських транзакцій.

підвищені заходи безпеки для захисту даних.

простий та зручний у використанні інтерфейс для клієнтів та співробітників банку.

інструменти звітності: можливості для фінансового аналізу.

можливість інтеграції з іншими банківськими системами та програмним забезпеченням.

гнучкість у налаштуванні функцій згідно з потребами банку.

забезпечення відповідності банківським регуляціям.

функції для покращення обслуговування клієнтів.

автоматизація рутинних банківських завдань.

4 національні проєкти, які допомогла створити компанія UNITY-BARS

UNITY BARS також постійно працює над покращенням життя в Україні через створення нацпроєктів. В компанії працювали над реалізацією: 


 • Системи BankID – ця система відома сьогодні чи не кожному українцю. Завдяки BankID суттєво спростився процес електронної ідентифікації громадян для надання адміністративних послуг в мережі. 

 • Платформи Prozorro – розроблена для публічних і державних електронних закупівель. 

 • E-Auction – це автоматична система проведення електронних аукціонів з оренди та продажу державного майна. 

 • Портал E-Data – є офіційним державним інформресурсом, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів. 

Програмне забезпечення від UNITY-BARS – це ідеальний варіант для будь-якої фінустанови України, який здатний поліпшити життя вам і вашим клієнтам та суттєво заощадити на створенні власного рішення. 

Читайте також: Мандрівка, яка може закінчитися трагедією: на Закарпатті тривають пошуки громадянина Франції, який зник майже 2 тижні тому у горах (ФОТО) 


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber