1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Мандрівка, яка може закінчитися трагедією: на Закарпатті тривають пошуки громадянина Франції, який зник майже 2 тижні тому у горах (ФОТО)

15.01.2024 11:23 Влада ОНОВЛЕНО

На Закарпатті тривають пошуки молодого француза, який ймовірно знаходиться в полоні Карпатських гір.

На Закарпатті тривають пошуки молодого француза, який ймовірно знаходиться в полоні Карпатських гір.

  Повідомлення до рятувальників надійшло ще 12 січня від представника посольства Франції в Україні. Зазначається, що громадянин Франції, в період з 3 по 6 січня планував здійснити сходження від смт. Ворохта, урочища Завоєля до гори Говерла та мандрувати Карпатами в напрямку до міста Рахів Закарпатської області. 

  Востаннє зниклий виходив на зв'язок 3 січня.
  Рятувальниками було проведено моніторинг реєстрації гірськими маршрутами, проте вказаний громадянин не реєструвався.
  12 та 13 січня Ворохтянськими гірськими рятувальниками та рятувальниками поста «Заросляк» було обстежено основні маршрути сходження до вершини гори Говерла зі сторони смт. Ворохта.

Також, за інформацією ГУ ДСНС в Закарпатській області, встановлено, що Закарпатськими гірськими рятувальниками обстежено маршрути сходження на гору Говерла зі сторони Закарпатської області.
На крутому схилі гори Говерла здійснено компресійний тест і зондування снігового профілю на ступінь лавинної небезпеки та визначено 3-ій ступінь (значний) лавинної небезпеки, що становить високу загрозу для походів у горах.
  На даний час рятувальниками проводиться посилений моніторинг даної ситуації.

Читайте також: Ситуація під контролем: відомо які автошляхи Закарпаття потерпають від погодних ускладнень (ВІДЕО)