1. Новини Закарпаття
  2. >

Нова пошта заявила про припинення свого існування: відомо до кого перейдуть її функції

09.01.2024 16:59 Бізнес Актуально

Під кінець другого року війни компанія Нова пошта припиняє своє існування.

Під кінець другого року війни компанія Нова пошта припиняє своє існування.

Компанія Нова пошта заявила про припинення свого існування. Замість неї тепер на ринку з'явиться компанія NOVA. Популярний поштовий оператор вирішив провести ребрендинг у зв'язку з фактичних виходом сфери її діяльності за межі поштової компанії. Адже на сьогодні Нова пошта – це вже не одна, а група компаній, які надають широкий спектр послуг.

Під кінець другого року війни компанія Нова пошта припиняє своє існування: стала відома причина - today.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії Нова пошта.

Цей приватний оператор працює на українському ринку поштових послуг ще з 2021 року. За 22 роки своєї діяльності Нова пошта розрослося і географічно, і концептуально. На сьогодні вона має 11 400 відділень та 15 500 поштоматів в усіх куточках Україна. Крім того, український поштовий оператор упевнено завойовує європейський ринок. Її представництва вже функціонують в 11 країнах Європи. Крім поштових послуг, компанія тепер представлена на ринку й багатьма іншими продуктами.

"Усі ці роки ми створювали нові компанії та продукти. І от уже є NovaPay, яка відкриває рахунки для клієнтів. Nova Digital, що пропонує IT-рішення, які дозволяють не хвилюватися за рідних або за захист бізнесу від кібератак. Nova Global, що доставляє з різних континентів. А сама Нова пошта, окрім доставки, продає послуги фулфілменту, фрахтових перевезень та працює в Європі", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Під кінець другого року війни компанія Нова пошта припиняє своє існування: стала відома причина

Тепер під популярним брендом Нової пошти працює ціла група компаній:

  • Нова пошта в Україні - надає поштові послуги в межах нашої країни;
  • Nova Post Europe - надає повний спектр логістичних послуг між ЄС та Україною, а також всередині Європи;
  • NovaPay – небанківська фінансова установа, що має власну міжнародну платіжну систему з великим спектром фінансових послуг як для приватних клієнтів, так і для бізнесу;
  • Nova Global – працює на ринку електронної комерції, розвиваючи зв'язки з міжнародними онлайн маркетплейсами;
  • Supernova Airlines – надає послуги зі швидкої доставки відправлень по всій Європі. А вже найближчим часом компанія має намір освоїти трансконтинентальні перельоти вантажними літаками;
  • ІТ-компанія Nova Digital – розробляє програмне забезпечення та веб-додатки будь-якої складності.

"Ми вже набагато більше, аніж пошта, саме тому прибираємо це слово у назві групи компаній і залишаємо широке, без барʼєрів — NOVA", - заявив співвласник групи NOVA В'ячеслав Климов.

Читайте також: Доля військових та мобілізація 2024: у Раді обговорюють аж 5 різних законопроєктів про мобілізацію