1. Новини Закарпаття
  2. >

Тенденція збережеться у найближчі тиждень-два: експерти розповіли, що буде з валютою

17.02.2023 20:30 Бізнес Актуально

Уже кілька днів спостерігається зниження курсу американської валюти.

Уже кілька днів спостерігається зниження курсу американської валюти.

В Україні курс долара у лютому залишається стабільним. Однак у найближчі кілька тижнів він може змінитися. Банкіри спрогнозували, що буде з валютою до кінця місяця, пише "Obozrevatel".

Глава аналітичного відділу української інвестиційної компанії Concorde Capital Олександр Паращій поділився своїм прогнозом про події на ринку валюти. На його думку, курс долара до кінця лютого впаде на 10-20 копійок. Відзначено, що на даний момент немає серйозних факторів, які б чинили тиск на американську валюту.

Названо очевидні ризики у вигляді ескалації, а також можливі панічні настрої серед українців. Паращій вказав на послаблення тиску на гривню, який розпочався наприкінці минулого року через велику приплив національної валюти за рахунок бюджетних витрат. Це вплинуло на зниження курсу долара, і тенденція до здешевлення долара збережеться у найближчі тиждень-два.

Експерт вважає, що курс долара порівняно з початком місяця впаде.

"Але точно це не буде якесь суттєве зниження. Може приблизно 10-20 копійок", – зазначив аналітик.

Раніше глава НБУ Андрій Пишний повідомив, що НБУ утримуватиме курс долара на рівні 36,57 грн до моменту, поки інфляція не стабілізується, а ситуація на валютному ринку не покращиться.

За даними Мінфіну на 17 лютого, курс долара в обмінниках не змінився у продажу та купівлі – 40 та 39,5 грн відповідно. Американська валюта на чорному ринку коштує 39,90 грн у продажу та 39,80 грн у купівлі.

Читайте також: “Зелений” продовжує падати: аналітики назвали головні причини

Читайте на ГК:Збільшать чинні й запровадять нові?: що варто знати водіям
Читайте на ГК:Україна може заборонити TikTok?: доля додатка залежатиме від рішення партнерів, — Ярослав Юрчишин
Читайте на ГК:Астрологи назвали знаки Зодіаку, якими краще не сваритись