1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

Коливання “зеленого”: експерт зробив несподіваний прогноз щодо курсу долара на лютий

232
Бізнес Україна

За озвученим прогнозом до кінця лютого американська валюта здешевшає.

Коливання “зеленого”: експерт зробив несподіваний прогноз щодо курсу долара на лютий

З кожним днем лютого американський долар поступово знижується у ціні. Попри те, що експерти раніше прогнозували стабільний курс валюти протягом цього місяця, деякі фінансисти зараз бачать тенденцію до здешевлення. Так, своїми фінансовими прогнозами поділився дилер департаменту глобальних ринків OTP Bank Антон Курінний, пише «Файненс.юа».

За словами експерта, протягом лютого американська валюта здатна впасти до показників нижче за 40 грн/долар.

Одним із додаткових факторів, що впливають на формування курсу валют, Курінний називає серйозний попит на купівлю доларів під тримісячний депозит. При цьому враховується не офіційний, але близький до нього курс. Після того, як термін дії такого депозиту спливає, населення отримує свою готівку, продає її в обмінниках і заходить на "нове коло" такого ж депозиту. Це дозволяє утримувати курс.

Попри те, що середня вартість долара на початку лютого коливається від 40,10 до 40,30 грн, до кінця лютого ця планка може знизитися до рівня 39,70-39,80 грн. Антон Курінний припускає, що нижче за цю межу курс не опуститься.

Станом на 7 лютого, долар у банках та обмінниках у середньому подешевшав на 3 копійки – до 40,33 грн/дол. Відносно євро курс гривні зміцнився на 30 копійок і становить 43,40 грн/євро. Продати американську валюту в середньому можна за курсом 39,90 грн/дол., євро – 42,60 грн/євро.

Читайте також: Бензин та дизель: в Україні АЗС можуть найближчим часом знизити ціни на паливо

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber