1. Новини Закарпаття
  2. >

Коливання “зеленого”: експерт зробив несподіваний прогноз щодо курсу долара на лютий

07.02.2023 22:08 Бізнес Актуально

За озвученим прогнозом до кінця лютого американська валюта здешевшає.

За озвученим прогнозом до кінця лютого американська валюта здешевшає.

З кожним днем лютого американський долар поступово знижується у ціні. Попри те, що експерти раніше прогнозували стабільний курс валюти протягом цього місяця, деякі фінансисти зараз бачать тенденцію до здешевлення. Так, своїми фінансовими прогнозами поділився дилер департаменту глобальних ринків OTP Bank Антон Курінний, пише «Файненс.юа».

За словами експерта, протягом лютого американська валюта здатна впасти до показників нижче за 40 грн/долар.

Одним із додаткових факторів, що впливають на формування курсу валют, Курінний називає серйозний попит на купівлю доларів під тримісячний депозит. При цьому враховується не офіційний, але близький до нього курс. Після того, як термін дії такого депозиту спливає, населення отримує свою готівку, продає її в обмінниках і заходить на "нове коло" такого ж депозиту. Це дозволяє утримувати курс.

Попри те, що середня вартість долара на початку лютого коливається від 40,10 до 40,30 грн, до кінця лютого ця планка може знизитися до рівня 39,70-39,80 грн. Антон Курінний припускає, що нижче за цю межу курс не опуститься.

Станом на 7 лютого, долар у банках та обмінниках у середньому подешевшав на 3 копійки – до 40,33 грн/дол. Відносно євро курс гривні зміцнився на 30 копійок і становить 43,40 грн/євро. Продати американську валюту в середньому можна за курсом 39,90 грн/дол., євро – 42,60 грн/євро.

Читайте також: Бензин та дизель: в Україні АЗС можуть найближчим часом знизити ціни на паливо

Читайте на ГК:Звільнені від мобілізації громадяни мають пройти повторне обстеження – Арахамія
Читайте на ГК:Моторошна трагедія: піч "вбила" ще одного чоловіка
Читайте на ГК:Стало відомо, чи можна чоловіку виїхати за кордон, якщо дружина вагітна третьою дитиною