1. Новини Закарпаття
  2. >

«Його вже нічого не зупинить»: банкір прогнозує стрімкий “зліт” долара

26.09.2022 20:29 Бізнес Думка

Курс іноземної валюти може бути значно вищим, ніж закладено в проєкт бюджету 2023 року.

Курс іноземної валюти може бути значно вищим, ніж закладено в проєкт бюджету 2023 року.

Українців приголомшили новим курсом долара у наступному році. До кінця року курс долара може досягти 50 гривень, пише видання "Главред".

Такий прогноз щодо можливого розвитку подій на валютному ринку дав інвестиційний банкір Сергій Фурса в інтерв'ю одному з телеканалів.

Під час війни події, в тому числі і на економічному фронті, розвиваються надто стрімко та непередбачувано, каже банкір. Тому стверджувати, що будь-який процес піде саме так і не інакше, взагалі неможливо. Однак він вважає, що зростання курсу долара до 50 цілком можливе.

"Але чи буде він таким – не знаю. Кінець наступного року – це 14 місяців. У нас з початку війни минуло 7 місяців. Ви бачили, як багато всього змінилося. Ми зараз говоримо про грудень 2023 року – це взагалі як нескінченність Всесвіту зараз для нас", - заявив Фурса.

При цьому він додав, що при формуванні проєкту бюджету надто багато уваги приділяється курсу долара і надто багато до нього "прив'язується". Хоча й у мирний час вгадати із курсами валют, як правило, неможливо.

"Потім це ніколи не збігається з реальністю. І воно не повинно збігатися, адже це прогноз, а прогноз може бути неточним, точний прогноз – це взагалі удача", - додав банкір.

Читайте також: «Їх не приймуть»: відомо, які доларові купюри відмовляються приймати в обмінниках

Читайте на ГК:Збільшать чинні й запровадять нові?: що варто знати водіям
Читайте на ГК:Україна може заборонити TikTok?: доля додатка залежатиме від рішення партнерів, — Ярослав Юрчишин
Читайте на ГК:Астрологи назвали знаки Зодіаку, якими краще не сваритись