1. Новини Закарпаття
  2. >

Стрибок курсу долара: експерти кажуть, що це тимчасово

18.09.2022 23:19 Бізнес Думка

Експерти висловили свою думку щодо коливання курсу "зеленого".

Експерти висловили свою думку щодо коливання курсу

Найближчим часом курс долара в Україні не зростатиме. Принаймні до кінця вересня немає жодних підстав для його росту. При цьому недавній стрибок курсу – це тимчасове явище, в якому немає жодної закономірності, пише finance.ua.

Такими міркуваннями поділився економічний експерт Олег Пензін.

Стрибок курсу долара, який стався минулого тижня, пов'язаний з короткочасним підвищенням попиту на іноземну валюту. А це, у свою чергу, пов'язане з настанням осені та періоду холодів. З настанням холодів люди кинулися до магазинів купувати електроопалювальні прилади. Такий підвищений попит на цей вид товарів спричинив зростання імпортних закупівель товарів цього профілю. А це, своєю чергою, підштовхнуло попит на долар.

"З наближенням зими дедалі більше українців почали купувати опалювальні та обігрівальні прилади на випадок проблем з теплом і світлом. Бізнес почав нарощувати їхній імпорт, на що знадобився долар. Тобто, його курс знову штовхає вгору підвищений попит", - поділився експерт своїм логічним ланцюжком. .

Проте, як тільки ринок насититься, попит на долари знову вщухне, вважає експерт. Принаймні зараз немає інших підстав для зростання курсу валют, переконаний Олег Пензін.

Читайте також: Зросте до 45 грн: аналітики спрогнозували, яким буде курс долара

Читайте на ГК:Збільшать чинні й запровадять нові?: що варто знати водіям
Читайте на ГК:Україна може заборонити TikTok?: доля додатка залежатиме від рішення партнерів, — Ярослав Юрчишин
Читайте на ГК:Астрологи назвали знаки Зодіаку, якими краще не сваритись