1. Новини Закарпаття
  2. >

Банк, обмінник чорний ринок: в другий день вересня долар подешевшав

02.09.2022 22:37 Бізнес Актуально

Американська валюта, яка так стрімко йшла вгору змінила свій курс.

Американська валюта, яка так стрімко йшла вгору змінила свій курс.

Стало відомо, який курс пропонують у банках, обмінниках та на чорному ринку, пише 24tv.ua.

Готівковий курс американської валюти має тенденцію до зниження. 2 вересня долар став доступнішим як у банках, так і в обмінниках та на чорному ринку.

Банки

Як повідомили на порталі Мінфін, середній курс у банках України — на рівні 40 грн. Така сама ціна була встановлена і вчора, 1 вересня. Однак купити долар у банку модно дешевше в середньому на п'ять копійок – по 40,65 грн.

Обмінники

В обмінниках середня вартість американської валюти – 40,70 грн – дешевше на 10 копійок порівняно з першим днем осені. Приймають долар по 40,20 – курс впав на 25 копійок.

Чорний ринок

Щодо чорного ринку, там ситуація також більш-менш стабільна. За долар у середньому потрібно заплатити 40,62 грн – менше на 8 копійок, а продати його можна за 40,46 грн – дешевше на 9 копійок.

Прогноз

Аналітики прогнозують невелике зростання долара у вересні. Експерт Данило Монін заявив, що на вересень залишиться на рівні 40-41 грн на готівковому ринку.

Голова департаменту казначейських операцій Юнекс Банку Ганна Золотько вважає, що американська валюта наступного тижня варіюватиметься в діапазоні близько 41 грн. На її думку, курс перебуватиме у межах 40,5-41,5 грн за долар.

Читайте також: Прогноз банкірів: яким буде курс долара восени?

Читайте на ГК:Привласнили мільйони: кіберполіція "завітала" до членів злочинної організації (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Нова посилена перевірка на кордоні: який "сюрприз" чекає чоловіків
Читайте на ГК:Онлайн кредит: швидке рішення в непростій ситуації | Ufin