1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Стане дорожче дзвонити в Угорщині: найбільший мобільний оператор піднімає ціни

14.07.2022 08:13 Бізнес Голос Карпат

Зміни відбудуться уже з 1 вересня 2022.

Зміни відбудуться уже з 1 вересня 2022.

Найбільший оператор на ринку Угорщини «Magyar Telekom» повідомив, що з 1 вересня компанія підвищить абонентську плату та плату за доступ за багатьма старими тарифними пакетами.

- З 2023 року буде провожитися автоматична корекція цін, пропорційна до щорічної інфляції, - також зазначається у прес-релізі компанії.

А з 1 вересня уже цього року дорожчими стануть послуги мобільного зв'язку, мобільного інтернету, стаціонарного інтернету, а також послуги стаціонарного телефонного зв'язку та телебачення, підписаних у період з 2017 року до 2020 року.

Magyar Telekom заявив, що збільшення тарифів не було викликано застосуванням закону про податок на надприбутки, що стягується з постачальника послуг. 

Зазначимо, що багато закарпатців користуються послугами угорських мобільних операторів. Зокрема, це стостуються прикордонних населених пунктів та підприємців, які займаються торгівлею чи логістикою товарів через українсько-угорський кордон.

Нагадаємо, Угорщина — серед лідерів з надсилання гуманітарної допомоги громадянам України. Уже на на третій день війни від угорського уряду надійшли перші гуманітарні вантажі: сотні тон палива і продовольства. Про це повідомила Закарпатська ОВА. Крім того, Угорщина збільшуватиме гуманітарну підтримку України, про що свідчить той факт, що Будапешт запропонував Києву пакет допомоги із 5-ти пунктів на суму 37 мільйонів євро, повідомила депутат Європейського Парламенту, закарпатка Андреа Бочкор.

Також відрадно, що в Угорщині заснували першу двомовну україно-угорську школу