1. Новини Закарпаття
  2. >

Перший у воєнний стан індустріальний парк "Марамуреш" зареєстрували на Закарпатті

03.06.2022 22:45 Бізнес ВАЖЛИВО

Це буде ще одна потужна платформа для розвитку Закарпаття.

 Це буде ще одна потужна платформа для розвитку Закарпаття.

Про це повідомив Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА.

"Ми системно працювали в цьому напрямку, і сьогодні завдяки спільним зусиллям влади на всіх рівнях Кабмін видав розпорядження «Про включення індустріального парку “Марамурешˮ до Реєстру індустріальних (промислових) парків».

Така локація дозволить у кілька разів підвищити економічний потенціал нашого регіону, залучати іноземні інвестиції, створити кілька тисяч робочих місць. Це буде ще одна потужна платформа для розвитку Закарпаття", - зауважив Іванчо.

Водночас він зазначив, що тут зможе працювати чимало меблевих підприємств як місцевих, так й іноземних чи релокованих з інших куточків України, таким чином створивши в Солотвині «меблевий кластер».

"Окрім того, ми стали першими, хто зареєстрував парк за новою процедурою. Розуміємо, що це велика відповідальність і водночас доказ довіри з боку центральних органів влади, яку ми маємо виправдати.Ми поки пройшли тільки перший етап, але це вже початок роботи, тому будемо впевнено працювати на результат", - написав заступник голови Закарпатської ОВА.

Нагадуємо, Закарпаття та австрійська земля Бургенланд посилюють співпрацю в економічному напрямку 

Читайте на ГК:Їх чисельність зростає: ухилянти продовжують штурмувати кордони на Закарпатті (ФОТО)
Читайте на ГК:Нові правила для водіїв: що змінилось при складанні іспитів у сервісному центрі МВС
Читайте на ГК:Закарпатець "прогорів" на сигаретному бізнесі: правоохоронці конфіскують у чоловіка "товар" на майже 2 мільйони гривень (ФОТО)