1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпаття та австрійська земля Бургенланд посилюють співпрацю в економічному напрямку

03.06.2022 21:55 Суспільство

Партнери були вражені ефективністю роботи з релокації та відновлення функціонування компаній у регіоні.

Партнери були вражені ефективністю роботи з релокації та відновлення функціонування компаній у регіоні.

Під час візиту делегації землі Бургенланд Республіки Австрія на Закарпаття очільник ОВА Віктор Микита спільно з колегами обговорили низку питань щодо двосторонньої економічної співпраці регіонів, повідомляє пресслужба Закарпатської ОВА.

У фокусі уваги — закарпатський бізнес, зокрема й релоковані підприємства. Партнерів з Австрії зацікавили комплектуючі, ІТ-продукти, виноробство та інші галузі.

«Голова Уряду землі Бургенланд Республіки Австрія Ганс Петер Доскоціл та представники бізнесу австрійського регіону були вражені ефективністю роботи з релокації та відновлення функціонування компаній на Закарпатті. Особливо їх здивував наш ІТ-кластер, про який іноземні партнери вже чули», – прокоментував Віктор Микита.

На зустрічі порушили й питання щодо сприяння ефективній співпраці бізнесу в паливному секторі.

«Наша робота спрямована на укладання контрактів щодо імпорту палива нашими компаніями з Австрії у Закарпатську область. Завдяки голові Уряду землі Бургенланд ми маємо такі контакти й уже є конкретні домовленості. Готуємо документальний супровід», — зауважив очільник ОВА.

Керівництво області та представники австрійської делегації домовилися про літній відпочинок 600 дітей в Бургенланді, що також дозволить розпочати спільні проєкти у напрямку освіти й розвитку дітей.

У складі делегації були присутні й особи, які відповідають за розвиток виноробства у Бургенланді, тож насамкінець партнери відвідали «Шато Чизай», музей виноробства та виробничі потужності підприємства.

Нагадуємо, У Польщі розробляють план економічної співпраці з Україною після війни 

Читайте на ГК:Непоправна втрата сколихнула всіх закарпатців: клята війна забрала життя ще одного Героя (ФОТО)
Читайте на ГК:Бомбосховище на Закарпатті за 14 мільйонів: де розташовано масштабну споруду в області і хто будує?
Читайте на ГК:Уже цими вихідними: невже Захід України перетвориться на дюни?