1. Новини Закарпаття
  2. >

Українці будуть змушені платити ще один податок: за що на цей раз?

04.12.2021 20:07 Бізнес ВАЖЛИВО

Податок у розмірі 18% українці сплачуватимуть за всі дорогі покупки.

Податок у розмірі 18% українці сплачуватимуть за всі дорогі покупки.

В Україні запровадять непрямі методи податкового контролю над усіма громадянами країни. Міністерство фінансів та фінансовий комітет Верховної Ради забезпечить законодавчу базу для стягування податків за дорогі покупки, пише Today.ua.

Голова фінансового комітету у Парламенті та член партії "Слуга народу" Данило Гетьманцев в інтерв'ю Forbes розповів, як в Україні діятимуть непрямі методи податкового контролю за громадянами країни. Наприклад, якщо українець здійснив покупку квартири чи транспортного засобу, то податкова автоматично відстежить цей факт в реєстры.

Далі буде проведено порівняння доходів та витрат конкретного громадянина, якщо сума купівлі значно перевищує рівень офіційної зарплати, то доведеться документально підтвердити джерело доходів.

Якщо людина не може пояснити, звідки у неї з'явилися гроші, то з повної суми покупки доведеться сплатити податок у розмірі 18%. Відповідний законопроект уже розробляє Мінфін та фінансовий комітет ВР.

"Сьогодні величезна частина працездатного населення не показує своїх доходів. За минулий рік - це 10 млн людей", - заявив Данило Гетьманцев в інтерв'ю західному виданню.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні зросте податок на житло.

Читайте на ГК:Розвідка повідомила, скільки білоруських військових зібрали поблизу кордону з Україною
Читайте на ГК:Унаслідок авіаударів по Рівненщині є загиблі й травмовані, пошукові роботи тривають — ОВА
Читайте на ГК:У Харкові військові РФ завдали удару по ядерній установці - можуть виникнути важкі радіаційні наслідки
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська