1. Новини Закарпаття
  2. >

Юридичні особи, які купують електроенергію в ТОВ «Закарпатгаз Збут», отримують додаткові можливості

29.09.2021 15:47 Бізнес

ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує своїм клієнтам-юридичним особам пакет «Газ + Електроенергія».

ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує своїм клієнтам-юридичним особам пакет «Газ + Електроенергія».

Підключивши цю послугу, підприємці, бюджетні установи та організації отримують знижку на газ незалежно від об`єму споживання.

«Пакет «Газ + Електроенергія» набирає популярності серед наших клієнтів-юридичних осіб. Окрім знижки на блакитне паливо, вони отримують додаткові можливості, серед яких: оплата по факту, оплата за послугу з розподілу електроенергії через постачальника, відсутність штрафів за небаланси і, звичайно, конкурентна ціна на електроенергію», - зазначає директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Усі юридичні особи, підключені до пакету «Газ + Електроенергія», отримують персонального менеджера, який оперативно формує рахунки та акти виконаних робіт з обох видів постачання. До послуг представників малого та середнього бізнесу також особистий кабінет 104 Бізнес Онлайн. Завдяки йому можна замовляти та коригувати потрібні обсяги, контролювати документообіг та отримувати рахунки в режимі реального часу.

Для додаткової інформації зв`язуйтеся з вашим менеджером по газу через форму на сайті або за телефонами відділень ТОВ «Закарпатгаз Збут»: https://zk.gaszbut.com.ua/contacts-business.

Довідка: Ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «Закарпатгаз Збут» видано постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 17.06.2020 року. Компанія має діючі договори з Операторами розподілу електроенергії в торговій зоні «Бурштинський енергетичний острів», забезпечуючи безперебійне та надійне електропостачання юридичним особам в необхідних обсягах та за конкурентною ціною.

Нагадаємо, Названо етапи впровадження накопичувальних пенсій.

Читайте на ГК:"Шлунки залізні, їдять вибухові предмети": щурі й миші-мутанти в окопах військових оновили меню
Читайте на ГК:Епідпоріг високої інтенсивності: ще в одній громаді на Закарпатті забили на сполох
Читайте на ГК:Епідемія грипу косить учнівську молодь на Закарпатті: в громадах один за одним зачиняють освітні заклади
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська