1. Новини Закарпаття
  2. >

Українцям хочуть "урізати" розмір субсидій на оплату комунальних послуг

23.07.2021 20:20 Бізнес ВАЖЛИВО

Кабмін зменшить розмір житлової субсидії. Відповідний проект постанови розробили в Міністерстві соціальної політики.

Кабмін зменшить розмір житлової субсидії. Відповідний проект постанови розробили в Міністерстві соціальної політики.

У новому документі Мінсоцполітики України пропонує скасувати введену навесні 2020 року норму, яка дозволила збільшити на 50% соціальні нормативи на послуги ЖКГ для українських споживачів. Ознайомитися з повним текстом проекту постанови Мінсоцполітики про зниження сум житлових субсидій можна на сайті Федерації профспілок України (ФПУ), пише Today.ua.

"З огляду на епідеміологічну ситуацію, скасовується підвищення на 50 відсотків соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами, яке застосовувалося при розрахунку розміру житлової субсидії на період поширення на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2", - вказали автори постанови в пояснювальній записці.

У своєму документі Мінсоцполітики також рекомендує видалити норму про наявність мобільного телефону в осіб, які є претендентами на отримання житлової субсидії, оскільки з 1 травня 2021 року його надається виключно у готівковій формі.

Крім того, істотно розширено пакет документів для включення інформації про іноземців та осіб без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах, до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, для отримання ними пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Українців почалися проблеми з перепризначенням субсидій.

Читайте на ГК:Вже з 1 жовтня: у ЗСУ дали роз'яснення про військовий облік жінок
Читайте на ГК:Українцям розповіли, чи буде зимою тепло в оселях
Читайте на ГК:Батько ґвалтував свою 13-річну доньку: суд обрав покарання чоловіку
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська