1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні не все так просто із субсидіями: які проблеми з перепризначенням та кому затримають виплати

07.07.2021 20:01 Влада ВАЖЛИВО

В Українців почалися проблеми з перепризначенням субсидій.

В Українців почалися проблеми з перепризначенням субсидій.

У липні отримувачам субсидій нарешті повинні перерахувати субсидії за травень і червень, які їм заборгували. Однак, як з'ясувалося, свої гроші отримають не всі. Органи місцевого самоврядування в окремих містах не забезпечили дотримання усіх вимог до порядку призначення житлових субсидій, що і стало причиною затримок, пише ubr.ua.

У Мінсоцполітики звернулися до Асоціації міст України з проханням скоординувати роботу з перепризначення субсидій.

Нагадаємо, що субсидії українцям призначають автоматично, крім тих громадян, хто орендує житло, або хто отримує допомогу на оплату комуналки не за місцем реєстрації, маючи в складі сім'ї людей, які зареєстровані за їх адресою, але живуть окремо.

Перед тим як перепризначити субсидію, Мінфін проводить верифікацію даних про одержувачів на відповідність умовам майнового і матеріального становища. Зокрема, під час перевірки враховуються: депозити від 100 тис. грн; наявність квартир і будинків; наявність в одній родині двох транспортних засобів, з дати випуску яких пройшло менше 15 років.

Субсидія також не призначається, якщо протягом 12 місяців до її призначення придбано: нерухоме майно, транспортний засіб; цінні папери, віртуальні активи, безготівкову або готівкову валюту, банківські метали, а також зроблені внески в статутний капітал підприємства на суму від 50 тис. грн.

У липні більшість субсідіантів повинні отримати виплати за травень-червень. Оскільки в літній, неопалювальний, сезон витрати на комуналку традиційно зменшуються, то і розмір літньої субсидії на сьогоднішній день складає всього 290 гривень.

Нагадаємо, у ДПС роз’яснили, коли ФОП може не сплачувати єдиний податок.

Читайте на ГК:Мобілізації більше не буде: військовий вишкіл пройдуть УСІ, а служити підуть за контрактом
Читайте на ГК:«Навчання воїна»: українці створили застосунок з основ військової підготовки
Читайте на ГК:Сила чудотворної ікони: 7 листопада за церковним календарем
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська