1. Новини Закарпаття
  2. >

"Одна покупка - дві списання": ПриватБанк не повертає кошти клієнтам, які ті втратили через збій

13.07.2021 20:47 Бізнес ВАЖЛИВО

ПриватБанк узагалі заперечує, що такий збій мав місце бути, а відтак і гроші клієнтам не поверне.

ПриватБанк узагалі заперечує, що такий збій мав місце бути, а відтак і гроші клієнтам не поверне.

Через збій у роботі системи Приват24 клієнтка ПриватБанку втратила свої гроші. Банк не допоміг їй повернути незаконно списані кошти, заявивши, що це її проблеми. При цьому банк взагалі заперечує збій у роботі системи.

На дії, а точніше бездіяльність, ПриватБанку поскаржилася одна з його клієнток під ніком Nadezhda111 на порталі minfin. Жінка пише, що розраховувалася через ПриватБанк з іншою людиною за покупку: робила переказ на карту продавця. При цьому система працювала трохи зі збоями, проте ніяких попереджень від банку, що система не функціонує належним чином, не було. Тому вона все-таки зважилася переказати потрібну суму на карту продавця.

Однак у відповідь на відправлену суму додаток видав помилку і порекомендував їй повторити спробу, що вона і зробила. Та, як виявилося згодом, незважаючи на видану помилку, ПриватБанк списав з неї гроші і в першу, і в наступну спробу.

"На спробу переказати гроші додаток видав помилку і порекомендував повторити спробу і не запросив підтвердження оплати, смс про списання не прийшло, і баланс карти природно не відразу підтягнувся. Я благополучно зробила повторну спробу. І тільки через якийсь час я побачила, що перший помилковий платіж чудесним чином теж списався. В результаті я оплатила двічі", - розповідає Nadezhda111 про свою проблему.

Втім, проблеми би не було, якби чоловік, якому вона переказала гроші, виявився порядним і повернув їй один із платежів. Однак у ньому взяла гору жадібність, і повертати гроші він не став.

"Але навіть це не найцікавіше, самий сік був у чаті підтримки Приватбанку) У чаті підтримки мені повідомили, що таке неможливо і це мої проблеми і все що запропонували - дати одержувачу (який мене ігнорує) мій номер телефону, щоб він особисто сумлінно зі мною зв'язався і повернув гроші), так само не забули нагадати, що навіть якщо він і поверне, комісію за списання банк не поверне, на цьому підтримка була закінчена ", - пише клієнтка.

ПриватБанк відреагував на скаргу жінки. Їй запропонували продовжити спілкування у приватних повідомленнях.

"В особистих повідомленнях приват пообіцяв "провести розслідування" з приводу платежів. Другу добу тиша ...", - прокоментувала Nadezhda111 свою ж публікацію пару днів по тому.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ПриватБанк заблокує доступ до інтернет-банкінгу Приват24.

Читайте на ГК:Курс валют на 7 лютого: що відбувається з доларом, євро та злотим
Читайте на ГК:Законопроект про мобілізацію суперечить Конституції у деяких положеннях, – Лубінець
Читайте на ГК:Весь світ, як на долоні: у 2024 році три знаки Зодіаку поринуть у подорожі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська