1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті половина дотації на розвиток садівництва дісталась експолітику та киянам (ІНФОГРАФІКА)

14.02.2021 21:20 Бізнес Ексклюзив Голос Карпат

Товариства з обмеженою відповідальністю «Шаланки Агроінвест», «Модьоро Агроінвест» та «Блу Беррі» разом отримали майже 5,3 мільйона гривень.

Товариства з обмеженою відповідальністю «Шаланки Агроінвест», «Модьоро Агроінвест» та «Блу Беррі» разом отримали майже 5,3 мільйона гривень.

Закарпатські агропідприємтсва у 2020 році отримали 11 114 146 гривень дотацій за програмою підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства. Ця сума має частково компенсувати фермерам, котрі вирощують фрукти, ягоди та горіхи, витрати на саджанці, шпалери, краплинне зрошення та техніку і обладнання для переробки.

У розподілі 290 мільйонів гривень дотації від Мінекономрозвитку, найбільші суми отримала Київська, Житомирська, Тернопільська, Львівська та Волинська області. Найменше, до мільйона гривень, перерахували на розвиток садівництва у Кіровоградську, Херсонську, Сумську та Чернігівську області.

Розподіл коштів у розрізі суб'єктів господарювання зазначений в додатках до наказу Міністерства № 2513 від 02.12.2020 року.

Серед 14-ти агропідприємств Закарпатської області, найбільші суми отримали компанії народного депутата 8-ого скликання Юрія Чижмаря ТОВ «Шаланки Агроінвест» та ТОВ «Модьоро Агроінвест» - понад 3 мільйони гривень; ТОВ «Блу Беррі», киянам належать плантації лохини у Великих Лучках на Мукачівщині – 2,2 мільйони гривень; фігуранту проваджень господарських судів ТОВ «Артос» та ТОВ «Натс Гарден» - 1,6 та 1,07 мільйонів гривень відповідно.

Загалом, трохи більше 11 мільйонів гривень поділили наступним чином:

Нагадаємо, лікарні Закарпаття переповнені хворими на коронавірус.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська