1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Директор мукачівського "Фішера" про допомогу кандидатів: "А де ви були всі попередні роки?"

21.10.2020 13:18 Бізнес

На заводі "Фішер" в Мукачеві нещодавно сталася масштабна пожежа.

На заводі

Про це розповів на своїй сторінці в мережі Фейсбук Андрій Рябич.

Далі текст допису мовою оригіналу:

"На протязі двох неділь мені телефонують різні люди з різних політичних партій, та домовляються на зустріч і мають бажання обговорити питання: Як живе бізнес в Україні, плюс чули що у вас сталось горе на підприємстві і так далі. Відповідаю. Горе- це коли батьки ховають дитину, а все інше це робочі моменти і буденність нашого життя. Щодо бізнесу в Україні, то в мене виникає зустрічне питання: А де ви були до цього всі п’ять років? і тільки за два тижні до виборів почали цікавитись як поживає «Фішер-Мукачево».

Інвестиційний клімат в Україні сказати, що поганий то це нічого не сказати, і саме головне, що ніхто не хоче його покращувати а навпаки присмоктуються як п’явки і добивають з усіх сторін. Протягом цього року до мене звернулися великі бізнесмени та політики з Європи і США, щоб посприяти відкриттю різних підприємств на теренах України, що дасть зможу працевлаштувати від 10 до 15 тисяч людей.

Вони приїхали, я домовився про зустріч з певним колом осіб, все було обговорено і домовлено. Інвестори зраділи і почали робити руху до початку співпраці, але через неділю випливають багато «нюансів», за які потрібно добряче заплатити. Щоб ви розуміли суми йдуть на сотні тисяч євро, і це тільки для того щоб почати вести перемовини і отримати добро на початок співпраці. Після цього вони на мене глянули і кажуть: При всій повазі до тебе Андрій і ваших українських людей, але це дебілізм.

Скажіть мені будь-ласка, що про нас будуть говорити на міжнародному рівні і яке відношення буде до України після таких подій. По такому сценарію у нас відбувається не тільки у інвестиційному кліматі, а у всіх інших напрямках. Щодо мого особисто відношення до тих або інших політичних партій та людей які їх представляють скажу наступне:

Ми самодостатні люди і самодостатня компанія, так як ви не допомагали за всі роки існування так і на далі не потрібно, але головне не заважайте. Особисто я не є ворогом нікому, і як неодноразово наголошував, що буду підтримувати будь-кого хто хоче змінити життя людей, міста, області та країни на краще, незалежно від політичних поглядів!!!"

Нагадаємо, Виноградівський осередок партії "Батьківщина" вирішив підтримати Івана Бушка на виборах голови ОТГ.

Читайте на ГК:Біль, сум, сльози: закарпатців сколихнула трагічна звістка з фронту (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті водій вантажівки намагався дати хабаря поліцейським: відомо причину (ФОТО)
Читайте на ГК:Мабуть йому “не догодили” в ритуальних послугах: відомо, що накоїв закарпатець (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська