1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Виноградівський осередок партії "Батьківщина" вирішив підтримати Івана Бушка на виборах голови ОТГ

21.10.2020 10:52 Влада

Вже зовсім скоро, 25-го жовтня 2020 року відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування.

Вже зовсім скоро, 25-го жовтня 2020 року відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування.

Про це розповів нардеп Іван Крулько, заступник ВО "Батьківщина".

В моєму рідному Закарпатті Всеукраїнське об’єднання «БАТЬКІВЩИНА» висуває своїх кандидатів. Це команда досвідчених людей, які йдуть на вибори, щоб зробити Закарпаття кращим та реалізувати ряд проектів для розвитку регіонів. Перед нашою командою багато роботи. Переконаний, що маючи таких кандидатів, ми зможемо побороти всі виклики.
Ми знаємо що робити, тому що маємо команду перевірених людей. Підтримайте Батьківщину Виноградівщини і у нас все вийде.

Також хочу сказати декілька слів на підтримку людей, які свідомо обрали політичний шлях. На вас покладаємо великі сподівання. Адже ваша репутація не має політичних забарвлень минулого. Хочемо, щоб ви знали, що ми підтримуємо вас на всіх рівнях та пишаємось цілеспрямованістю і послідовністю. Від новоствореного Берегівського округу кандидатом в депутати до Закарпатської обласної ради під першим номером йде саме такий наш кандидат Йосип Козеца. Я переконаний, що він має всі шанси стати політиком нового типу, адже вже проявив себе як управлінець і чудово вміє працювати в команді. Знає проблематику свого регіону і прагне рівних можливостей для кожної громади. Переконаний, разом з командою однодумців з «Батьківщини» він зможе вирішувати питання соціально-економічного розвитку.

Щодо кандидата на голову Виноградівської ОТГ, то ми не висували свого кандидата, оскільки підтримуємо самовисуванця Бушко Івана Івановича. Він обізнаний з проблемами не тільки Виноградова, але і району та готовий брати на себе відповідальність за розвиток громади, - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Виноградівська команда "За майбутнє" підтримує кандидатуру Івана Бушка на виборах голови Виноградівської ОТГ (ВІДЕО)

Читайте на ГК:"Пальмова лихоманка" на Закарпатті: екзотичні дерева в Ужгороді виявились не першими в області (ФОТО)
Читайте на ГК:Виноградівщина пишається: юна закарпатка стала срібною чемпіонкою Європи з Джиу Джитсу (ФОТО)
Читайте на ГК:Відключення електроенергії на Закарпатті: де не буде світла понад 8 годин
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська