1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Привезли обладнання та меблі: на Закарпаття завітали волонтери з Угорщини /ВІДЕО

551
Без кордонів Новини Ужгорода

Угорські волонтери доставили допомогу у гімназію села Чонгор.

Привезли обладнання та меблі: на Закарпаття завітали волонтери з Угорщини /ВІДЕО

Команда угорських волонтерів «Utazó ficák» знову завітала до Закарпаття. Цього разу - разом з громадською організацією «Budapest Bike Maffia» привезли обладнання та меблі для їдальні гімназії села Чонгор.

«Budapest Bike Maffia» підтримує нужденних і безхатченків вже більше 10 років. Після початку повномасштабного російського вторгнення була започаткована ініціатива під назвою «Єдність задля Українських біженців», яка була спрямована для підтримки українців, котрі прибули до Будапешту.

Детальніше дивіться  у сюжеті від Tv21 Унгвар:

Варто відзначити, що Угорщина була однією із перших країн, які від початку війни стабільно відправляють в Україну гуманітарні вантажі. Також країна приймала українців, які були вимушені тікати від війни в Україні. 

Після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті так і влаштувавши навчання для діток з України. І не просто дати дітям можливість продовжити навчання, а на рідній українській мові.

Варто відзначити, що активісти Благодійного фонду Служби Доркас відкрили центр приймання переселенців з України на 200 місць в Дебрецені.  

Що цікаво, угорська та українська броварні виготовили пиво лімітованої серії, частину коштів від продажу якої планували віддати  у фонд, який займається лікуванням поранених військових.

Значна допомога із боку Угорського уряду відчутна і у роботі гімназій на Закарпатті. Зокрема, Уряд Угорщини продовжує допомагати Берегівському ліцею ім. Габора Бетлена. Тут з  перших днів війни приймають вимушених переселенців. Наразі за підтримки Уряду Угорщини в гімназії йде будівництво.

Читайте також: Виноградівщина: Пожертви жителів Угорщини та Німеччини привезли у Пийтерфолвівську громаду /ВІДЕО

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber