1. Новини Закарпаття
  2. >

На кордоні з Угорщиною на Закарпатті іноземців очікує справжній шок

29.08.2020 10:31 Без кордонів

Одна іноземка не змогла заїхати 28 серпня до України через КПП «Тиса» на кордоні з Угорщиною.

Одна іноземка не змогла заїхати 28 серпня до України через КПП «Тиса» на кордоні з Угорщиною.

Не пропустили громадянку Чехії, яка прямувала у своїх справах, — каже речниця Чопського загону Олена Трачук.

Ще 11 іноземців не пропустили в пунктах пропуску Мукачівського загону, розповіла його речниця Леся Федорова.

Нагадую, відсьогодні громадянам інших країн заборонили в’їзд до України для уникнення поширення нової хвилі коронавірусної інфекції. Однак є винятки, тобто деякі іноземці зможуть заїхати.

Іноземцям тимчасово заборонили в’їзд в Україну з півночі 28 серпня, — розповідає речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук. За її словами, згідно з рішенням Уряду, дозволено, зокрема пропускати іноземних громадян для проїзду транзитом на два дні.

"Дозволяється в’їзд в Україну тим іноземцям, які мають дозвіл на постійне або тимчасове проживання в Україні. Іноземцям, які тут навчаються, які мають офіційний діючий дозвіл на роботу. Також дозволяється в’їхати тим іноземцям, які їдуть на лікування, водіям вантажних транспортних засобів. Особам, яких визнано біженцями або тих, які потребують додаткового захисту та іншим категоріям, відповідно до постанови", — пояснила Олена Трачук.

Речниця Чопського прикордонного загону зазначила також, що іноземці, яким можна в’їжджати в Україну, повинні мати страховий поліс, що покриває можливі витрати на лікування COVID-19 та обсервацію.

Наявність такого страхування перевіряють і на пунктах пропуску Мукачівського прикордонного загону, — розповіла його речниця Леся Федорова.

"Порівняно з тією кількістю громадян, які виїжджають з України, можемо говорити про те, що такого ажіотажу на в’їзд в Україну і не було, — сказала Леся Федорова. — Основна категорія громадян, які в’їжджають – це наші громадяни, які працюють у країнах Європи і повертаються додому".

Нагадаємо, для запобігання поширенню другої хвилі COVID-19 в Україні, 26 серпня Уряд підтримав заборону в’їзду іноземцям, яка мала початися з 00:00 год 29 серпня. Проте, на позачерговому засіданні 27 серпня, вирішили ввести заборону на день раніше. Триватиме вона до 28 вересня.

Джерело

Нагадаємо,  1 вересня Угорщина закриває кордон

Читайте на ГК:Прогноз погоди на Закарпатті: Хмарно з проясненнями, вдень місцями слабкий дощ
Читайте на ГК:На Закарпатті продовжили обмеження роботи громадського транспорту
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Мукачівщині, Тячівщині та в Іршаві 30 березня

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...