1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Безплатний роумінг для Українців: створили вікно в Європу для операторів

125

Проєкт закону, що дозволяє впровадження безкоштовного роумінгу з Європейським Союзом, отримав схвалення Верховної Ради.

Безплатний роумінг для Українців: створили вікно в Європу для операторів

Закон, після його прийняття, надасть українцям можливість використовувати мобільний зв’язок в країнах ЄС за внутрішніми тарифами. Однак ця можливість буде обмежена чотирма місяцями. Ця умова буде діяти до тих пір, поки Україна не стане повноправним членом зони роумінгу в ЄС, як повідомляє gazeta.ua.

Проєкт було прийнято на першому читанні 23 лютого. Тепер законопроєкт має бути підписаний спікером парламенту та президентом.

Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації, пояснив, що тепер необхідно очікувати на позитивну оцінку прийнятого закону від Європейської сторони. Після цього будуть проведені переговори про повноправне приєднання України до зони євророумінгу.

Ця зона діє для країн-членів ЄС з 2017 року.

“Українці зможуть користуватися єдиними тарифами мобільного зв’язку та інтернету на території 27 країн ЄС, а також в Ісландії, Ліхтенштейні та Норвегії без плати за роумінг та після завершення воєнного стану. Такі ж умови будуть доступні для користувачів європейських операторів, які подорожують Україною”, - відзначив Федоров.

Читайте також: Добірка новин за 22 травня: від жахливого до незвичайного за цей день 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber